Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główna/y Księgowa/y

RENA Polska Sp. z o.o.

Wyzwolenia 30

Wykroty (pow. bolesławiecki)

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad prowadzeniem pełnej księgowości

  • samodzielne sporządzanie sprawozdań finansowych, deklaracji podatkowych (CIT,IFT1, IFT2)

  • kwalifikacja merytoryczna dokumentów do kategorii podatkowych/kosztowych

  • nadzór nad terminową realizacją obowiązków podatkowych i sprawozdawczych

  • sporządzenie sprawozdań do GUS, NBP

  • sporządzanie rozliczeń magazynowych

  • przygotowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby zarządu

  • analizowanie i weryfikowanie zapisów na kontach księgowych;

  • kontrola formalno-rachunkowa dokumentów

  • nadzór merytoryczny i organizacyjny nad działem księgowości, współpraca z zarządem i urzędami i bankami

Nasze wymagania

  • kilkuletnie doświadczenie na stanowisku głównego księgowego/ samodzielnego księgowego w firmie produkcyjnej

  • wykształcenie wyższe z zakresu rachunkowości, finansów lub ekonomii

  • praktyczna znajomość przepisów prawa bilansowego i podatkowego

  • rzetelność i terminowość w wykonywaniu powierzonych zadań

  • bardzo dobra znajomość MS Office, szczególnie arkusza MS Excel

  • znajomości języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym

  • język angielski mile widziany

  • znajomość programu ABAS, bądź innego klasy ERP

To oferujemy

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, w międzynarodowym środowisku

  • umowę o pracę

  • realna możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku (udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych)

  • elastyczny czas pracy

  • bogaty pakiet socjalny (m.in. częściowy zwrot kosztów dojazdu, opieka medyczna, bony świąteczne, paczki dla dzieci, ubezpieczenie grupowe)

  • pracę przy zastosowaniu najnowszych technologii oraz w przyjaznym zespole profesjonalistów

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • ryczałt na paliwo

  • brak dress code’u

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • jeden krótszy dzień pracy

Firma RENA Polska Sp. z o.o. - świadczy kompleksowe usługi w zakresie mechanicznej obróbki tworzyw sztucznych i montażu urządzeń, specjalizuje się w produkcji elementów toczonych i frezowanych oraz zbiorników, a także montażu kompletnych zespołów i podzespołów z tworzyw sztucznych. Naszym Klientom oferujemy dodatkowo konstrukcję, zakupy oraz usługi logistyczne.

Przewiń do profilu firmy