Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Główna/-y Księgowa/-y

  • Wyłudki (pow. sokólski), podlaskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 25.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    EMER sp. z o.o.sp.k. – firma produkcyjna zatrudniająca ok. 80 pracowników,
    poszukuje osoby na stanowisko:

    GŁÓWNA/-Y KSIĘGOWA/-Y
    Miejsce pracy: Wyłudki (pow. sokólski)

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • prowadzenie pełnej księgowości Spółki,
    • przygotowywanie sprawozdań finansowych,
    • nadzór nad całokształtem działań księgowych prowadzonych w Spółce,
    • bieżąca kontrola dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym,
    • nadzór nad procedurami finansowymi pod względem ich zgodności z prawem i regulacjami podatkowymi,
    • sporządzanie sprawozdań finansowych i deklaracji podatkowych,
    • przygotowywanie analiz, sprawozdań, prognoz finansowych i raportów na potrzeby Zarządu, banków oraz instytucji zewnętrznych (głównie US, GUS),
    • usprawnianie procesów księgowo-finansowych,
    • bieżące monitorowanie zmian w przepisach,
    • odpowiedzialność za politykę rachunkowości, udział w tworzeniu procedur i regulaminów wewnętrznych.

    WYMAGANIA:

    • doświadczenie pracy w FIRMIE PRODUKCYJNEJ na stanowisku Samodzielnej Księgowej
      lub Głównej Księgowej (warunek konieczny),
    • umiejętność rozliczania kosztów produkcji (warunek konieczny),
    • wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, ekonomia, księgowość),
    • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
    • praktyczna znajomość aktualnych przepisów podatkowych, ustawy o rachunkowości,
    • wysokie poczucie odpowiedzialności, umiejętność efektywnego organizowania czasu pracy, zdyscyplinowanie, sumienność, punktualność i lojalność.

    OFERUJEMY:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • wynagrodzenie satysfakcjonujące,
    • opiekę medyczną,
    • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.