Główna/-y Księgowa/-y ze znajomością Kadr i Płac

  • Gdańsk, pomorskie
  • Kierownik
  • 2018-03-22
  • Ważna jeszcze 1 dzień (do 2018-04-21)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    TOOLIP HR SP. Z O.O.

    Agencja Pracy Tymczasowej Toolip HR Sp. z o.o. wpisana w rejestr agencji pod numerem certyfikatu 8564 powstała dzięki pasji przyjaciół, a także w odpowiedzi na potrzeby Kontrahentów związanych z kompleksową obsługą w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim.

    Obecnie dla naszego klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy produkcyjnej poszukujemy kandydata na stanowisko:

    Główna/-y Księgowa/-y ze znajomością  Kadr i Płac

    Miejsce pracy: Gdańsk
    Numer referencyjny: GK/03/18

    Zakres obowiązków:

    • Obsługa podatkowo-księgowa oraz sprawozdawcza firmy,
    • Sporządzanie rachunków zysku-strat, zeznań podatkowych, zestawień na potrzeby zarządu,
    • Księgowanie dokumentów,
    • Sporządzanie i przekazywanie zgłoszeń, deklaracji ZUS, PIT, PFRON,
    • Koordynacja działu kadrowego,
    • Kontakt z instytucjami: Bank, US, GUS, ZUS.

    Wymagania stawiane Kandydatom:

    • Wykształcenie kierunkowe,
    • Doświadczenie na analogicznym stanowisku,
    • Praktyczna znajomość przepisów ustawy o rachunkowości i przepisów podatkowych (VAT, CIT),
    • Bardzo dobra organizacja czasu pracy,
    • Znajomość środowiska Windows i narzędzi MS Office.

    Wybranemu Kandydatowi oferujemy:

    • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bądź kontrakt managerski,
    • Możliwość realizacji w zarządzaniu działem,
    • Realizację własnych pomysłów.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Toolip HR Sp. Z O.O. z siedzibą w Sopocie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Toolip HR Sp. Z O.O. z siedzibą w Sopocie przy ul. Władysława Łokietka 23 lok. 37. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.