Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Główna/-y Księgowa/-y

  • Zgierz, łódzkie
  • Specjalista
  • 09.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    "AMER TRADE" sp. z o.o.

    Firma mieszcząca się w Zgierzu prowadząca trzy spółki (handlową, usługową) poszukuje osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Zgierz

    Obowiązki:

    • prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z ustawą o rachunkowości i prawem podatkowym,
    • przygotowywanie i odpowiedzialność za prawidłowe rozliczenia podatkowe, sporządzanie deklaracji podatkowych CIT, VAT,
    • przygotowywanie miesięcznych i rocznych sprawozdań finansowych,
    • współpracę z US i ZUS a także innymi instytucjami zewnętrznymi (GUS),
    • sporządzanie deklaracji INTRASTAT,
    • prowadzenie dokumentacji związanej z zatrudnianiem pracowników,
    • przygotowywanie dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych do ZUS,
    • naliczanie i sporządzanie list płac,
    • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych,
    • współtworzenie wewnętrznych procedur i standardów,
    • sporządzanie analiz, bilansów i sprawozdań księgowych, raportowanie na potrzeby Zarządu,
    • monitorowanie zmian przepisów z zakresu rachunkowości i podatków oraz właściwe ich stosowanie,
    • współpraca z innymi działami Spółki.

    Wymagania:

    • kilkuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku samodzielnego księgowego,
    • kierunkowe wykształcenie wyższe,
    • znajomość ustawy o rachunkowości i ustaw podatkowych,
    • biegła znajomość programu Optima,
    • znajomość MS Office, Płatnik,
    • bardzo dobra organizacja pracy, inicjatywa i zaangażowanie,
    • umiejętności analitycznego myślenia,
    • nastawienie na samodzielne rozwiązywanie problemów,
    • samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania,
    • umiejętności interpersonalne.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę w pełnym wymiarze,
    • samodzielne stanowisko dające możliwość wykorzystania własnego potencjału,
    • możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji,
    • stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia,
    • dostęp do szkoleń i profesjonalnych publikacji.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie klauzuli:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Amer Trade Sp. z o.o. z siedzibą w Zgierzu dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.”

    W przypadku zainteresowania udziałem w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy dodatkowo o dopisanie klauzuli:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Amer Trade Sp. z o.o. z siedzibą w Zgierzu dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji.”