Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główny/a Księgowy/a

Electrical Components International Sp. z o.o.O firmie

Electrical Components International Sp. z o.o.

Międzyrzecka 222

Bielsko-Biała

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad prawidłowym prowadzeniem pełnej księgowości spółki zgodnie z polskimi i grupowymi standardami

  • Kontrola prawidłowości operacji finansowo - księgowych ujmowanych w księgach

  • Nadzór nad poprawnością obiegu dokumentów księgowych

  • Terminowe sporządzanie bilansów sprawozdań finansowych, raportów, deklaracji podatkowych, sprawozdań statystycznych dla Zarządu oraz dla instytucji zewnętrznych

  • Nadzór nad poprawnością rozliczeń podatkowych, odpowiedzialność za sporządzanie deklaracji podatkowych (CIT,VAT, VAT-UE) i raportowania statutowego (GUS, NBP)

  • Zarządzanie procedurami wewnętrznymi i cenami transferowymi

  • Współpraca z bankami, audytorami, urzędami

  • Wsparcie w zarządzaniu płynnością firmy i ryzykiem kursowym

  • Testowanie i rozwój systemu księgowego oraz wsparcie systemów z nim powiązanych

Nasze wymagania

  • Wyższe wykształcenie ekonomiczne (finanse/księgowość), certyfikat MF

  • Znajomość zagadnień gospodarki magazynowej

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Minimum 4 - 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej

  • Doskonała praktyczna znajomość zagadnień księgowych i podatkowych

  • Doświadczenie w zakresie wdrażania systemów księgowych będzie dodatkowym atutem

  • Dobra praktyczna znajomość pakietu MS Office

  • Mile widziana znajomość systemu ERP

  • Ugruntowana wiedza z zakresu rachunkowości i finansów, rozliczeń podatkowych

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, organizacyjne oraz liderskie

To oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • Zatrudnienie na pełen etat w ramach umowy o pracę stałą

  • Pakiet medyczny w cenie 1zł

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji