Ta oferta pracy jest nieaktualna od 114 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Główny/a Księgowy/a

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 24.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Bydgoskie Zakłady Przemysłu Gumowego „Stomil” S.A.
    poszukują kandydata do pracy na stanowisko:
    Miejsce pracy: Bydgoszcz

    Zakres obowiązków:

    • prowadzenie pełnej księgowości Spółki,
    • nadzór i organizacja systemu księgowości, sprawozdawczości finansowej oraz rozliczeń podatkowych;
    • analiza procesów księgowych i organizacyjnych oraz inicjowanie działań w zakresie usprawniania ich ewidencji;
    • bieżąca kontrola poprawności zapisów księgowych oraz rozliczeń i przepływów pieniężnych;
    • współpraca z instytucjami zewnętrznymi i organami podatkowymi;
    • planowanie i nadzorowanie pracy działu księgowości i współpraca z innymi działami Spółki.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, rachunkowość),
    • kilkuletnie doświadczenie na stanowisku Główny Księgowy(a) w spółce produkcyjnej,
    • znajomość ustawy o rachunkowości, prawa podatkowego, mile widziana znajomość MSR/MSSF,
    • umiejętność organizacji pracy działu.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę w firmie posiadającej wieloletnie doświadczenie na rynku,
    • niezbędne narzędzia pracy do wykonywania powierzonych obowiązków,
    • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe.

    Oferty zawierające list motywacyjny i CV prosimy przesyłać na adres: BZPG „STOMIL” S.A.,
    85-950 Bydgoszcz, ul. Toruńska 155 z dopiskiem „Dział Kadr i Płac”
    lub klikając w przycisk Aplikuj teraz!

    bottom