Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główny/a Księgowy/a

OSOM GROUP

6 7006 900 brutto / mies.
  • Szyby Rycerskie 1, Bytom
    Bytom, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

OSOM GROUP

Szyby Rycerskie 1

Bytom

Twój zakres obowiązków

  • Główny/a Księgowy/a w spółkach z o.o. oraz sp. komandytowych

  • praca w programie StreamSoft

  • prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz polityką firmy

  • kontrola merytoryczna dokumentów pod kątem podatkowym

  • bieżąca weryfikacja zapisów na kontach księgowych spółki

  • wykonywanie operacji księgowych w ustalonych terminach

  • rozliczanie przepływów na rachunkach bankowych

  • przygotowywanie rocznych sprawozdań finansowych

  • nadzór nad rozliczeniami podatkowymi i przygotowywaniem deklaracji (CIT, VAT, JPK itp.)

  • wdrażanie zmian na podstawie aktualizacji przepisów księgowych i podatkowych

  • współpraca z biegłym rewidentem oraz zarządem w zakresie podatkowym, prawnym, finansowym

Nasze wymagania

  • doświadczenie w księgowości w zakładzie produkcyjnym

  • doświadczenie w księgowości w spółkach komandytowych

  • wykształcenie kierunkowe

  • samodzielność i skrupulatność

  • umiejętność analitycznego myślenia oraz czujność

  • znajomość j. angielskiego - przydatna w zakresie czytania danych z faktur

To oferujemy

  • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy między 8:00 – 9:00

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • własne biuro dobrze oświetlone światłem dziennym

O nas

Jesteśmy firmą rodzinną z 30-letnim doświadczeniem w branży budowlanej. Wraz z zespołem oraz grupą współpracujących firm, utrzymujemy status eksperta w zakresie konstrukcji stalowych, laminatów poliestrowo-szklanych i instalacji wodnych.

Marka OSOM GROUP jest polskim producentem zjeżdżalni oraz wyposażenia parków wodnych i parków rozrywki. Jako firma projektowa, produkcyjna i montażowa, jesteśmy podwykonawcą dla Generalnych Wykonawców, bądź bezpośrednim dostawcą dla Inwestorów prywatnych.

Posiadamy m.in. dział projektowania, produkcji, magazynu oraz dział montażowy.