Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główny/a Księgowy/a

Z.Z. MAROPAK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Długa Kościelna (pow. miński)

    Długa Kościelna (pow. miński), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • nadzorowanie obszaru finansów, księgowości, podatków i controllingu

  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów oraz procesami księgowymi, w tym wspomaganie innych działów w prawidłowym przeprowadzeniu i udokumentowaniu operacji gospodarczych

  • reprezentowanie firmy przed organami podatkowymi i obsługa kontroli, kontakt z ZUS, kontakt z urzędami (US, GUS, NBP), audytorami, bankami i instytucjami finansowymi

  • przygotowywanie, koordynacja, nadzór nad pracami w zakresie sprawozdawczości (GUS, NBP, GPW, banki, faktorzy, ubezpieczyciele, dostawcy)

Nasze wymagania

  • minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku Głównego Księgowego

  • wykształcenie wyższe

  • bardzo dobra znajomość przepisów o rachunkowości i prawie podatkowym

  • sprawna obsługa programów księgowych

  • zaawansowana wiedza z zakresu rozliczania kosztów produkcji

  • zaawansowana wiedza z zakresu sprawozdań łącznych

  • terminowość, systematyczność, dokładność

  • umiejętność efektywnego zarządzania zespołem

  • umiejętność budowania procesów i procedur

  • umiejętność wielowątkowego działania

  • samodzielność i skuteczność w działaniu

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i zespołu

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • praca w dynamicznym zespole

  • interesującą i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • prywatna opieka zdrowotna

  • pakiet ubezpieczeń

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

Od 50 lat specjalizujemy się w produkcji opakowań z tworzyw sztucznych. Do naszych Klientów należą największe firmy farmaceutyczne, spożywcze i chemiczne. Codziennie z pasją i precyzją realizujemy nasze cele. Stale się rozwijamy i doskonalimy technologię produkcji by dostarczać produkty najwyższej jakości. Jesteśmy firmą rodzinną i głęboko wierzymy, że wspólne działanie, zaangażowanie w pracę

i ambicja to podstawowe czynniki, dzięki którym jesteśmy liderem w naszej branży.

Przewiń do profilu firmy