Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główny/a księgowy/a

Antal Finance & Accountancy

16 00019 000 brutto / mies.
  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Rekrutujemy dla

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkującej, poszukujemy osoby na stanowisko: Główna/y Księgowa/y

Lokalizacja: Tuchom (25 km od Gdańska)

Poszukujemy osoby, która ma doświadczenie w samodzielnej roli księgowej i jest gotowa do objęcia stanowiska Chief Accountant. Stoją przed Tobą liczne zadania, w których będziesz mieć okazję do wykorzystania dotychczasowych kompetencji, a także do nabycia nowych. Będziesz współpracować z pozytywnym, wspierającym zespołem, który już na Ciebie czeka!

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad prawidłową pracą działów finansowo-księgowych,

  • raportowanie do struktur lokalnych i grupowych

  • nadzór nad przygotowywaniem sprawozdań finansowych,

  • nadzór nad planem kont, nad poprawnością danych w systemach księgowych,

  • współpraca z innymi działami w zakresie merytorycznego wsparcia w obszarze księgowo-podatkowym oraz kontrola dokumentacji transakcji finansowych, zarządzanie płynnością firmy

  • obsługa audytów

  • współpraca firmami doradczymi, outsourcingiem

  • nadzór nad przygotowywaniem raportów na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne

  • automatyzacja procesów, rozwój systemu finansowego przy współpracy z grupą

  • przygotowywanie deklaracji podatkowych (CIT, VAT JPK)

  • nadzór nad procedurami finansowymi pod względem ich zgodności z prawem i regulacjami podatkowymi,

  • kontaktowanie się i współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP),

  • współpraca z audytorami, bieżące monitorowanie zmian w przepisach.

Wymagania pracodawcy

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, rachunkowość),

  • co najmniej 5-letnie doświadczenie zawodowe w księgowości,

  • bardzo dobra teoretyczna i praktyczna znajomość bieżących przepisów podatkowych,

  • znajomość MSR/MSSF,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

  • dobra znajomość środowiska MS Office (w szczególności Excel),

  • znajomość systemu klasy ERP,

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem,

Czym jest "Antal"?

Firmą rekrutacyjną!

Jesteśmy liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Przez ten czas zbudowaliśmy wiele karier kandydatów, dzięki elastycznemu i kompleksowemu podejściu do wszystkich rekrutacji. Nasi specjaliści, całkowicie bezpłatnie, pomogą Ci znaleźć i zdobyć najlepszą pracę dla Ciebie!

Co zyskasz dzięki aplikacji na oferty Antal?

Bezpłatne wsparcie kariery!

Aplikując na oferty Antal otrzymasz wsparcie naszego Consultanta, który utrzyma z Tobą stały kontakt (mailowo lub telefonicznie), pomoże Ci przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej oraz zatroszczy się o jakość procesu rekrutacyjnego, w którym aktualnie bierzesz udział.

Przewiń do profilu firmy