Oferta pracy

Główny/a Księgowy/a - Grupa Familijna

Familijna

  • Bukowice (pow. milicki)

    Bukowice (pow. milicki), dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Nadzorowanie wszystkich procesów księgowych w firmie.

  • Odpowiedzialność za księgi rachunkowe, uzgodnienia bilansowe i sprawozdawczość zewnętrzną.

  • Monitorowanie i udział w zadaniach związanych z zamknięciem miesiąca (uzgodnienia, rezerwy i rozliczenia międzyokresowe, analizy).

  • Cykliczne rozliczanie produkcji i ustalenie produkcji w toku na podstawie dokumentów księgowych.

  • Przygotowywanie sprawozdań finansowych, deklaracji podatkowych i GUS

  • Przygotowywanie informacji finansowych dla zarządu, zarówno okresowych, jak i doraźnych, w zależności od potrzeb.

  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi w tym m.in.: organami podatkowymi, GUS, audytorami, bankami).

  • Opracowywanie i aktualizowanie wewnętrznych zasad i procedur rachunkowości, zgodnie z zasadami rachunkowości grupy i lokalnymi przepisami.

  • Optymalizacja procesów związanych z prawidłowym funkcjonowaniem procedur księgowych i finansowego systemu informatycznego.

  • Efektywne zarządzanie podległym zespołem (księgowości oraz rozrachunków), w tym motywowaniu, rozwoju zawodowym, delegowaniu zadań oraz odpowiedzialności za ich prawidłową i terminową realizację.

  • Kontrola oraz weryfikacja wydajności pracy podległych pracowników.

  • Raportowanie wyników i działań zespołu.

Nasze wymagania

  • Min. 5 letnie doświadczenie w zarządzaniu obszarem księgowości, w tym co najmniej 3-letnim w firmie produkcyjnej.

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe.

  • Bardzo dobra znajomość aktualnych przepisów ustawy o rachunkowości i przepisów podatkowych.

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację.

  • Praktyczna znajomość systemu klasy ERP w obszarze finansowym i księgowym oraz praktyczna znajomość narzędzi MS Office.

  • Umiejętność zarządzania zespołem oraz zorientowanie na profesjonalną i partnerską współpracę.

  • Umiejętność skutecznego diagnozowania przyczyn i efektywne rozwiązywanie problemów .

  • Umiejętność analitycznego myślenia, dobra organizacja pracy, dokładność, samodzielność, zaangażowanie i terminowość.

  • Umiejętność pracy pod presją czasu, organizacja pracy własnej oraz podległego zespołu .

  • Nastawienie na wysoką jakość pracy i ciągłe doskonalenie.

  • Doświadczenie we wdrażaniu systemu klasy ERP w obszarze finansów i księgowości będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie zależne od posiadanych kwalifikacji i kompetencji

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i rozpoznawalnej marce,

  • Możliwość rozwoju zawodowego, współuczestniczenie w kształtowaniu procesów.

  • Dynamiczne środowisko pracy w szybko rozwijającej się organizacji,

  • Pomoc w ewentualnej relokacji (mieszkanie służbowe),

  • Prywatną opiekę medyczna finansowana przez Pracodawcę,

  • Grupowe ubezpieczenie na życie,

  • Zniżki pracownicze na produkty firmowe,

  • Bezpłatne posiłki lunchowe,

  • Rodzinna atmosfera i przyjazne środowisko pracy.

  • Bezpłatny, duży parking.

Familijna

Grupa Familijna od ponad 30 lat łączy tradycję z nowoczesnością. Jesteśmy liderem w innowacjach i usprawnieniach technicznych w piekarnictwie. Naszą dumą są zdrowe i smaczne wyroby, a nagrodą zadowolenie konsumenta. Naszą pasją jest podnoszenie jakości produktów i utrzymywanie satysfakcji klienta na najwyższym poziomie.

MIEJSCE PRACY: Kuźnica Czeszycka

Przewiń do profilu firmy