Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główny/a Księgowy/a

APE GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z obowiązującymi przepisami,

  • Nadzorowanie kontroli formalnoprawnej i merytorycznej oraz odpowiedzialność za kontrolę rachunkową wszystkich dowodów księgowych oraz innych dokumentów powodujących skutki finansowe

  • Sporządzanie deklaracji podatkowych CIT, VAT -UE oraz JPK

  • Sporządzanie sprawozdawczości finansowej i raportów finansowych na potrzeby zarządu oraz instytucji zewnętrznych,

  • Opracowywanie i wprowadzanie zmian do polityki rachunkowości, planu kont oraz procedur finansowo-księgowych,

  • Przygotowywanie sprawozdań finansowych,

  • Organizowanie, nadzorowanie przebiegu inwentaryzacji oraz rozliczenie poinwentaryzacyjne składników majątkowych,

  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych,

  • Nadzór nad procesem badania sprawozdania finansowego spółki,

  • Monitorowanie zmian i interpretacja przepisów finansowych i księgowych,

  • Proponowanie optymalnych dla spółki rozwiązań finansowych oraz wspieranie kluczowych decyzji zarządu,

  • Archiwizacja dokumentów księgowych,

  • Współpraca z zewnętrznymi organami kontroli,

  • Wprowadzanie do systemu księgowego dokumentów księgowych,

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość, finanse, ekonomia),

  • 2-3 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,

  • Praktyczna znajomość przepisów podatkowych i ustawy o rachunkowości,

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

  • Wysokie umiejętności analitycznego myślenia,

  • Bardzo dobra organizacja pracy,

  • Zaangażowanie, samodzielność, odpowiedzialność, dokładność,

  • Dobra znajomość MS Office,

  • Znajomość systemu Enova

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Bardzo dobrą atmosferę i komfortowe warunki pracy,

  • Pracę w zgranym zespole,

  • Możliwość rozwoju osobistego,

  • Szansę na wzięcie udziału w budowaniu globalnej marki,

  • Elastyczne godziny pracy,

  • Benefity: ubezpieczenie na życie, kawa/herbata, spotkania integracyjne, inicjatywy dobroczynne.

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • inicjatywy dobroczynne