Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Główny/-a Księgowy/-a

Klient Pracuj.plO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Dla naszego klienta, renomowanego Domu Maklerskiego, działającego na polskim rynku od ponad 25 lat, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Nasze oczekiwania

  • Wykształcenie wyższe preferowane kierunki: ekonomia, rachunkowość, finanse, podatki.
  • Co najmniej 3-5 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie inwestycyjnej lub banku.
  • Znajomość przepisów w zakresie:

    • (PSR i MSSF),
    • w podatkowych,
    • w prawa związanych ze sprawozdawczością obowiązującą firmy inwestycyjne.
  • Kompetencje menadżerskie w zarządzaniu wieloosobowym zespołem.
  • Swobodna praca w MS Excel i MS Word.
  • Znajomość programu Enova będzie dodatkowym atutem.
  • Gotowość do pracy pod presją czasu.
  • Odpowiedzialność, rzetelność, terminowość, dobra organizacja pracy.
  • Duża samodzielność w wykonywaniu codziennych zadań oraz umiejętności komunikacyjne.
  • Ogromnym atutem będzie doświadczenie w pracy w firmie inwestycyjnej.

Zakres obowiązków

  • Sprawowanie nadzoru i weryfikacja prawidłowości prowadzenia ksiąg rachunkowych Spółki zgodnie obowiązującymi przepisami (PSR) oraz przyjętą w Spółce polityką rachunkowości.
  • Nadzór nad zamykaniem okresów sprawozdawczych oraz sporządzanie raportów okresowych, deklaracji podatkowych dla US oraz sprawozdań dla instytucji KNF, NBP, BFG, KDPW.
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych Spółki oraz współpraca z biegłym rewidentem wybranym do badania sprawozdania finansowego.
  • Sporządzenie jednostkowych pakietów konsolidacyjnych (MSFF) oraz raportowanie w ramach grupy kapitałowej.
  • Sporządzanie dokumentacji cen transferowych przy współpracy departamentów zajmujących się sprzedażą z podmiotami powiązanymi.
  • Sporządzanie raportów wewnętrznych.
  • Zarządzanie kilkuosobowym działem księgowości Spółki.
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi w szczególności: US, KNF, NBP, BFG, KDPW i IRGiT.
  • Współpraca z innymi departamentami Domu Maklerskiego w zakresie koniecznym do przygotowania raportów i sprawozdań, w tym ścisłe współdziałanie z Departamentem Zarządzania Ryzykiem w zakresie wyliczania wskaźników adekwatności kapitałowej.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w renomowanej firmie.
  • Możliwość ciągłego zwiększania kompetencji.
  • Ciekawą pracę pełną wyzwań o szerokim spektrum zagadnień.
  • Przyjazne środowisko pracy.
  • Prywatną opiekę medyczną z możliwością objęcia opieką medyczną Członków rodziny.
  • Kartę sportowo-rekreacyjną MultiSport w Benefit Systems.
Grupa Pracuj Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 12252.

Ogłoszenie archiwalne