Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Główny/a Księgowy/a

UZDROWISKO KRAKÓW SWOSZOWICE SP. Z O.O.O firmie

UZDROWISKO KRAKÓW SWOSZOWICE SP. Z O.O.

Kąpielowa 70

Kraków

Uzdrowisko Kraków Swoszowice to renomowany ośrodek rehabilitacyjny, którego misją jest szerzenie zdrowych nawyków i pomoc w schorzeniach narządu ruchu. Oferuje pacjentom tradycyjne leczenie uzdrowiskowe oraz nowoczesne metody rehabilitacji skojarzone z dobroczynnym działaniem surowców naturalnych w formie spersonalizowanych terapii indywidualnych z fizjoterapeutą.

Z przyjemnością informujemy, że w związku z dynamicznym rozwojem Uzdrowiska Kraków Swoszowice aktualnie prowadzimy nabór na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • prowadzenie pełnej księgowości spółki prawa handlowego,
  • bieżąca kontrola poprawności zapisów księgowych,
  • stałe usprawnianie procesów księgowych,
  • przygotowywanie danych do sprawozdań finansowych oraz samodzielne sporządzanie sprawozdań finansowych rocznych i okresowych,
  • sporządzanie deklaracji podatkowych i sprawozdań do GUS,
  • opracowywanie analiz, planów, kalkulacji i projekcji ekonomiczno- finansowych, na potrzeby zewnętrzne i wewnętrzne,
  • współudział w opracowywaniu projektów przepisów wewnętrznych dotyczących prowadzenia rachunkowości, zakładowego planu kont, polityki rachunkowości, obiegu i kontroli, dokumentów księgowych,
  • rozliczanie dotacji w ramach projektów finansowanych ze środków unijnych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe ekonomiczne (preferowany kierunek rachunkowość),
  • minimum 3 letnie doświadczenie na stanowisku poszukiwanym lub samodzielnym stanowisku księgowego,
  • ugruntowana wiedza ogólnoksięgowa obejmująca zagadnienia z wszystkich obszarów rachunkowości,
  • bardzo dobra znajomość przepisów ustawy o rachunkowości oraz przepisów podatkowych (CIT, VAT),
  • umiejętność analitycznego myślenia oraz samodzielnego rozwiązywania problemów z obszaru księgowości,
  • znajomość programu finansowo- księgowego SAGE,
  • dobra znajomość obsługi komputera (MS Office),
  • dokładność, sumienność oraz dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko,
  • stabilne zatrudnienie.
Osoby zainteresowane podjęciem pracy na w/w stanowisku prosimy
o przesłanie CV klikając w przycisk APLIKUJ

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Stosownie do art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)  wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Uzdrowisko Kraków Swoszowice Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Kąpielowa 70, moich danych osobowych w zakresie zawartym w niniejszej dokumentacji aplikacyjnej w celu przeprowadzenia bieżącej rekrutacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie szczególnych kategorii danych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO, które zamieściłem w dokumentacji aplikacyjnej.

Jednocześnie oświadczam, że jestem świadomy o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne."

Pełna informacja Administratora Danych znajduje się na stronie Uzdrowiska Kraków Swoszowice w zakładce Kontakt - Kariera.

Ogłoszenie archiwalne