Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Główny/a Księgowy/a

Loft Affair Sp. z o.o.

15 00020 000 brutto / mies.
  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie pełnej księgowości Spółki zgodnie z obowiązującymi przepisami;

  • Wsparcie w koordynowaniu procesów księgowych;

  • Przygotowywanie dokumentów i korespondencji w ramach działalności zarządu spółki;

  • Współpraca z innymi działami w zakresie rozliczeń;

  • Weryfikacja rozliczeń kontrahentów, obsługa systemu bankowego;

  • Zarządzanie procesami księgowymi oraz wprowadzanie ich usprawnień;

  • Przygotowywanie sprawozdań, raportów finansowych na potrzeby Spółki oraz dla instytucji zewnętrznych;

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe z zakresu finansów;

  • Wcześniejsze doświadczenie na stanowisku samodzielnej/-go księgowej/-go;

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;

  • Bardzo dobra organizacja pracy;

  • Odpowiedzialność i samodzielność;

  • Doświadczenie w sprawozdawczości rachunkowej i analizach finansowych;

  • Znajomość pakietu MS Office;

  • Odpowiedzialność, samodzielność i nastawienie na rozwój;

Mile widziane

  • certyfikaty i referencje potwierdzające kwalifikacje zawodowe

  • znajomość programu Optima

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem w swojej branży;

  • Dynamiczną i ciekawą pracę w międzynarodowym zespole;

  • Możliwość szybkiego rozwoju;

  • Niezależność, samodzielne realizowanie ambitnych zadań;

  • Przyjazne środowisko pracy;

  • Narzędzia pracy Apple;

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

Grupa Loft Affair zarządza szerokim portfelem nieruchomości na terenie całej Polski występując jako profesjonalny operator wynajmu z kompleksową obsługą oraz inwestor zastępczy z rozwiązaniem pod klucz w zakresie projektowania oraz wykańczania inwestycji. Jako część międzynarodowej grupy kapitałowej, na Polskim rynku rozwijamy się od 2018 roku w bardzo dynamicznym tempie.

Do naszego zespołu poszukujemy ambitnych osób, z chęcią rozwoju, które wspomogą nas swoimi zdolnościami oraz doświadczeniem.

Przewiń do profilu firmy