Oferta pracy
GKG2021
Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do SIMA Consulting Sp. z o.o. z siedzibą w: Dmowskiego 85, 60-204 Poznań (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz

Samodzielna/y Kasięgowa/y

SIMA Consulting Sp. z o.o.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ważna jeszcze 21 dni
    do: 23 gru 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Dla naszego klienta, producenta, importera oraz dystrybutora art. BHP dla branży spożywczej, poszukujemy kandydata na stanowisko: Główny/a Księgowy/a.

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie działem księgowości i współpraca z innymi działami

  • nadzór nad prawidłowym wprowadzaniem i obiegiem dokumentów księgowych

  • uzgadnianie sald z kontrahentami, bieżąca analiza i weryfikacja zapisów na kontach księgowych

  • sporządzanie deklaracji (CIT) i sprawozdań

  • księgowanie dokumentów eksportowych oraz importowych

  • reprezentacja przed urzędami

  • uczestnictwo w badaniu biegłego rewidenta

  • weryfikacja i ewidencja dokumentów finansowo-księgowych: koszty, przychody, wyciągi bankowe, umowy, zakupy, produkcja

  • wdrożenie i realizacja procesów zamknięcia miesiąca i roku

  • raportowanie do zarządu

  • inne zadania wynikające z bieżących kontroli, audytu wewnętrznego

Wymagania pracodawcy

  • minimum 2 lata doświadczenia w księgowości

  • doświadczenie w pracy na stanowisku głównej księgowej/głównego księgowego

  • umiejętności analityczne, dobra organizacja pracy, samodzielność i zaangażowanie

  • doświadczenie w zakresie księgowania dokumentów importowych oraz eksportowych

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (Finanse i rachunkowość)

  • doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości

  • znajomość pakietu MS Excel

  • praktyczna znajomość przepisów prawa podatkowego i rachunkowości

  • dużym atutem będzie znajomość systemu Comarch Optima oraz Comarch XL, na którym pracuje spółka

Pracodawca oferuje

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji

  • wsparcie doświadczonej kadry

SIMA Consulting to zaufany doradca do spraw human resources. Nasz zespół tworzą specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w branży HR, którzy specjalizują się w rekrutacji kandydatów na stanowiska niskiego, średniego oraz wyższego szczebla. Obecnie do naszego zespołu rekrutacji specjalistycznych, poszukujemy osoby, która swoją wiedzą i doświadczeniem wesprze nasz dział i razem z nami rozwinie zawodowe skrzydła.

Przewiń do profilu firmy