Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główny/-a Księgowy/-a

DP System Sp. z o.o.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie pełnej księgowości spółek grupy kapitałowej zgodnie z ustawą o rachunkowości oraz prawem podatkowym,

  • zarządzanie zespołem księgowych,

  • sporządzanie sprawozdań finansowych,

  • terminowe sporządzanie deklaracji podatkowych,

  • rozliczanie prac w toku oraz nadzór nad prawidłowym prowadzeniem ewidencji środków trwałych i magazynów,

  • optymalizacja/automatyzacja procesów księgowych,

  • nadzór nad prawidłowym obiegiem faktur i innych dokumentów księgowych,

  • współpraca z organami podatkowymi, audytorami oraz instytucjami finansowymi,

  • monitorowanie zmian przepisów z zakresu rachunkowości i podatków oraz właściwe ich stosowanie.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne (jednolite studia magisterskie), ekonomiczne wyższe studia zawodowe, uzupełniające ekonomiczne studia magisterskie lub ekonomiczne studia podyplomowe,

  • co najmniej 5-letnia praktyka w księgowości,

  • biegła, praktyczna znajomość przepisów podatkowych i Ustawy o rachunkowości,

  • mile widziana znajomość branży budowlanej,

  • dobra znajomość arkusza kalkulacyjnego Excel,

  • dobra znajomość pozostałych programów MS Office,

  • doświadczenie w pracy z systemami ERP,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • samodzielność i wysoka kultura osobista.

To oferujemy

  • interesującą pracę w nowocześnie zarządzanej firmie,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • odpowiedzialne stanowisko pracy i duży zakres samodzielności,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

DP System Sp. z o.o. przedsiębiorstwo inżynierskie specjalizujące się w projektowaniu i budowie nowoczesnych układów automatyki dla wszystkich działów przemysłu i gospodarki, budowie urządzeń sterowania ruchem kolejowym, budowie urządzeń telekomunikacyjnych poszukuje pracownika na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy