Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główny/-a Księgowy/-a

DP System Sp. z o.o.O firmie

  • Bema 61
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

DP System Sp. z o.o.

Bema 61

Łódź

Firma z branży usług inżynierskich poszukuje kandydata na stanowisko:

Podstawowy zakres obowiązków:

  • prowadzenie pełnej księgowości spółek grupy kapitałowej zgodnie z ustawą o rachunkowości oraz prawem podatkowym,
  • zarządzanie zespołem księgowych,
  • sporządzanie sprawozdań finansowych,
  • terminowe sporządzanie deklaracji podatkowych,
  • rozliczanie prac w toku oraz nadzór nad prawidłowym prowadzeniem ewidencji środków trwałych i magazynów,
  • optymalizacja/automatyzacja procesów księgowych,
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem faktur i innych dokumentów księgowych,
  • współpraca z organami podatkowymi, audytorami oraz instytucjami finansowymi,
  • monitorowanie zmian przepisów z zakresu rachunkowości i podatków oraz właściwe ich stosowanie.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne (jednolite studia magisterskie), ekonomiczne wyższe studia zawodowe, uzupełniające ekonomiczne studia magisterskie lub ekonomiczne studia podyplomowe,
  • co najmniej 5-letnia praktyka w księgowości,
  • biegła, praktyczna znajomość przepisów podatkowych i Ustawy o rachunkowości,
  • mile widziana znajomość branży budowlanej,
  • biegła znajomość arkusza kalkulacyjnego Excel,
  • bardzo dobra znajomość pozostałych programów MS Office,
  • doświadczenie w pracy z systemami ERP,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • samodzielność i wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • interesującą pracę w nowocześnie zarządzanej firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • odpowiedzialne stanowisko pracy i duży zakres samodzielności,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Ogłoszenie archiwalne