Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główny/a Księgowy/a

Milex Meat Sp. z o.o.O firmie

  • łódzkie

    łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne prowadzenie pełnej księgowości w spółce prawa handlowego o charakterze produkcyjnym,

  • Prowadzenie administracji kadrowo - płacowej dla firmy zatrudniającej pow. 50 pracowników (ZUS, PIT4; PFRON; PPK),

  • Terminowe sporządzanie sprawozdań finansowych, miesięcznych i rocznych, zgodnie z przepisami ustawy o rachunkowości,

  • Terminowe sporządzanie deklaracji podatkowych (PIT, CIT, VAT, VAT-UE; JPK) oraz sprawozdawczości GUS,

  • Współpraca z firmą audytorską,

  • Współpraca z działem IT

  • Bieżące monitorowanie zmian prawa w zakresie rachunkowości, podatków, prawa pracy.

Nasze wymagania

  • Minimum 3 letnie doświadczenie na stanowisku samodzielnego księgowego w firmie produkcyjnej (warunek konieczny),

  • Znajomość i doświadczenie pracy w systemach:

  • Sage Symfonia ERP Finanse i Księgowość,

  • Sage Symfonia ERP Kadry i Płace,

  • Sage Symfonia Handel,

  • Biegła znajomość przepisów podatkowych,

  • Znajomość prawa pracy ze szczególnym uwzględnieniem administracji kadrowo - płacowej,

  • Biegła znajomość pakietu Microsoft Office a w szczególności programu EXCEL,

  • Wiedza z zakresu rachunkowości - ustawa o rachunkowości, biegła znajomość standardów rachunkowości,

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: rachunkowość, finanse, ekonomia,

  • Prawo Jazdy - warunek konieczny.

  • Doskonała organizacja pracy, skrupulatność, dokładność,

  • Umiejętność pracy pod presja czasu.

  • Ponad wszystko cenimy lojalność i uczciwość prywatną i zawodową.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie,

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełny etat,

  • Bardzo przyjazna atmosfera pracy,

  • Możliwość zdalnej pracy 1-3 dni w tygodniu

  • Możliwość rozwoju zawodowego - udział w szkoleniach indywidualnie wybranych przez pracownika,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

Milex Meat Sp. z o.o.

Jesteśmy firmą z sektora rolno - spożywczego. Jesteśmy częścią grupy kapitałowej współpracującej z kontrahentami w całej Europie ze szczególnym uwzględnieniem UE. Nasza siedziba to miejscowość oddalona o 15 km od Łodzi.

Przewiń do profilu firmy