Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główny/a Księgowy/a

KACZMAREK-KOMPONENTY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Mrowino (pow. poznański)

    Mrowino (pow. poznański), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Kształtowanie polityki rachunkowości jednostki.

  • Nadzorowanie prowadzenia rachunkowości zgodnie z obowiązującymi przepisami.

  • Kontrolowanie dokumentów finansowych i nadzorowanie prawidłowego ich obiegu.

  • Kształtowanie i realizacja strategii finansowej jednostki.

  • Nadzorowanie rozliczeń z pracownikami i kontrahentami.

  • Nadzorowanie prawidłowości i terminowości obowiązkowych rozliczeń – z ZUS, podatkowych i innych.

  • Sporządzanie i analizowanie sprawozdań finansowych.

  • Przygotowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby jednostki i instytucji zewnętrznych.

  • Nadzorowanie prac działu księgowości.

  • Prowadzenie współpracy z innymi działami i instytucjami zewnętrznymi.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne o kierunku finanse, rachunkowość lub pokrewne

  • Bardzo dobra znajomość polskich przepisów m.in. ustawy o rachunkowości, prawa podatkowego, zasad rachunkowości zarządczej.

  • Doświadczenie minimum 5 letnie w pracy w finansach i księgowości oraz 2 letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym

  • Umiejętność obsługi pakietu programów biurowych, w tym biegła obsługa arkuszy kalkulacyjnych,

  • Umiejętność posługiwania się zintegrowanymi pakietami oprogramowania finansowo-księgowego, znajomość Comarch ERP XL i Sage będzie dodatkowym atutem

  • Umiejętność planowania i organizacji pracy, rozwiązywania problemów oraz współpracy w zespole

To oferujemy

  • Zatrudnienie (umowa o pracę)

  • Wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania

  • Możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwój (udział w szkoleniach, spokojna atmosfera, wsparcie oraz autonomia w doborze metod pracy)

  • System benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie wypoczynku)

  • Niezbędny sprzęt do pracy na nowoczesnych systemach wspierających biznes

  • Praca jednozmianowa w pięciodniowym tygodniu pracy

  • Po wdrożeniu możliwość pracy w systemie hybrydowym (praca stacjonarna połączona ze zdalną)

  • Wsparcie w okresie wdrożenia (program on-boardingowy)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Od początku naszej działalności koncentrujemy się na wysokiej jakości dostarczonych surowców. Dzięki temu możemy spełniać coraz to surowsze wymagania związane z przepisami, ale również potrzebami naszych klientów. Ważnym elementem naszej działalności jest szybki i elastyczny serwis, za który wielokrotnie byliśmy doceniani. W ten sposób pomagamy naszym klientom realizować ich plany produkcyjne. Szczególnie cenimy sobie współpracę na zasadzie partnerstwa, czyli tam, gdzie pracujemy przy projekcie i wspólnie z naszym klientem tworzymy produkt. Daje to dużą satysfakcję pobudza naszą kreatywność. Dziś do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko: Głowna/y Księgowa/y

Przewiń do profilu firmy