Ta oferta pracy jest nieaktualna od 289 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Główny/a Księgowy/a

  • Ożarów Mazowiecki, mazowieckie
  • Specjalista
  • 08.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Producent, dystrybutor i usługodawca private label z branży kosmetycznej w związku z ciągłym rozwojem firmy poszukuje kandydata / kandydatki na stanowisko

    Miejsce pracy: Ożarów Mazowiecki

    Zadania:

    • bieżące i prawidłowe prowadzenie księgowości zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa,
    • kontrola formalno–prawna, merytoryczna i rachunkowa dowodów księgowych oraz innych dokumentów powodujących skutki finansowe,
    • sporządzanie sprawozdań finansowych zgodnie z ustawą o rachunkowości,
    • sporządzanie raportów oraz analiz finansowych,
    • monitoring realizacji budżetu,
    • sporządzanie deklaracji podatkowych PIT, CIT, VAT, VAT-UE, ZUS, sprawozdań GUS, Intrastat,
    • przygotowywanie raportów, analiz i sprawozdań finansowych dla Zarządu i instytucji zewnętrznych (ZUS, US, innych jednostek publiczno–prawnych),
    • odpowiedzialność za politykę rachunkowości,
    • zarządzanie zespołem, odpowiedzialność za rozwój pracowników, ocena predyspozycji,
      i umiejętności, bieżące motywowanie.

    Oczekiwania:

    • wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, rachunkowość, ekonomia),
    • znajomość przepisów podatkowych i prawa pracy,
    • doświadczenie zawodowe w prowadzeniu pełnej księgowości firmy,
    • doświadczenie w rozliczaniu produkcji,
    • zaangażowanie, sumienność, konsekwencja.

    Oferujemy:

    • samodzielność w codziennej pracy,
    • zatrudnienie w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,
    • możliwość rozwoju zawodowego,
    • niezbędne narzędzia pracy.

    Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie CV
    oraz kilku słów o sobie klikając w przycisk Aplikuj teraz.

    W aplikacji należy umieścić klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.