Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główny(a) Księgowy(a)

LERTA SPÓŁKA AKCYJNAO firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 godzin temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych dla spółek z grupy Lerta,

  • kontrolę merytoryczną dokumentów oraz ich ewidencję księgową,

  • sporządzanie deklaracji podatkowych,

  • naliczanie płac, sporządzanie deklaracji ZUS, obsługa PPK,

  • prowadzenie ewidencji środków trwałych,

  • sporządzanie skonsolidowanych sprawozdań finansowych,

  • ewidencję prac B+R finansowanych również z środków publicznych,

  • sporządzanie raportów finansowych dla zarządu spółki,

  • prowadzenie gospodarki magazynowej,

  • sporządzanie sprawozdań do GUS.

Nasze wymagania

  • minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku z obowiązkami obejmującymi: samodzielne prowadzenie pełnej księgowości i ewidencję prac rozwojowych lub projektów inwestycyjnych,

  • minimum 1 rok doświadczenia w konsolidacji sprawozdań finansowych,

  • praktyczna znajomość ustawy o rachunkowości, KSR i elementów MSR,

  • samodzielność, zaangażowanie, sumienność,

  • dobrą znajomość języka angielskiego - min. B2/C1.

Mile widziane

  • doświadczenie w branży energetycznej

  • znajomość systemu sl2014.gov.pl i doświadczenie w rozliczaniu wniosków o płatność (dofinasowań z PARP/NCBR),

  • wykształcenie o profilu rachunkowość lub finanse,

  • własną inicjatywę i nastawienie na samorozwój.

To oferujemy

  • elastyczny czas pracy, możliwość częściowej pracy zdalnej,

  • konkurencyjne wynagrodzenie,

  • forma zatrudnienia: UoP lub B2B,

  • możliwość rozwoju zawodowego w szybko rosnącym przedsiębiorstwie o globalnych ambicjach,

  • narzędzia do pracy: telefon/ laptop,

  • pakiet medyczny,

  • przyjazną atmosferę.

LERTA SPÓŁKA AKCYJNA

Lerta pomaga przedsiębiorcom efektywnie zarządzać zużyciem mediów takich jak energia elektryczna, gaz, ciepło czy woda. Dzięki nowym technologiom wychodzi naprzeciw wyzwaniom, które stoją przed przedsiębiorstwami i wdraża rozwiązania pozwalające na ich obniżenie.

Pracując w Lerta otrzymasz przede wszystkim wynagrodzenie, które będzie odpowiadało Twojej wiedzy i umiejętnościom, ale też bezcenne doświadczenie w dynamicznie rozwijającej się branży.

Cechą wspólną całego zespołu Lerta jest chęć nauki i doskonalenia się. Dzięki takiej filozofii cały czas bardzo szybko rośniemy i zdobywamy uznanie na rynku. Jeśli podoba Ci się pomysł pracy jako Samodzielny Księgowy to zapraszamy :-)

Przewiń do profilu firmy