Główny/a Księgowy/a

  • Poznań, wielkopolskie
  • Kierownik
  • Pełny etat
  • 04.07.2019
  • Ważna jeszcze 12 dni (do 03.08.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dla naszego Klienta,
     poszukujemy kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Poznań

    Opis stanowiska:

    • nadzór nad prawidłowym i efektywnym przebiegiem procesów księgowych;
    • przygotowanie rocznych sprawozdań finansowych oraz współpraca z biegłym rewidentem;
    • sporządzanie deklaracji lub nadzór nad sporządzaniem, w tym: VAT,CIT, PIT, PFRON, ZUS i sprawozdań GUS;
    • utrzymywanie i aktualizowanie zasad rachunkowości;
    • nadzór nad obiegiem dokumentów finansowych;
    • kontakty z instytucjami zewnętrznymi;
    • nadzór nad systemem finansowo-księgowym;
    • przygotowanie raportów dla instytucji zewnętrznych;
    • nadzór nad zespołem księgowości w tym nad wdrażaniem zmian usprawniających jego pracę;
    • współpraca w zakresie poprawy procesów w organizacji;
    • nadzór nad procesem zamknięcia miesięcznego i rocznego okresu obrachunkowego;
    • wsparcie innych komórek organizacyjnych w zakresie dostarczania potrzebnych informacji finansowych;
    • współpraca w zakresie wypracowanie rozwiązań finansowo – podatkowych dla kluczowych decyzji zarządczych.

    Oczekiwania:

    • wykształcenie wyższe;
    • minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
    • znajomości przepisów księgowych i podatkowych;
    • umiejętność efektywnego funkcjonowania w dynamicznym środowisku;
    • umiejętność zarządzania pracą zespołu księgowości;
    • umiejętność efektywnej współpracy i wypracowania rozwiązań z partnerami w organizacji;
    • znajomość narzędzia Excel umożliwiająca posługiwanie się nim dla wymiany danych i prostych analiz;
    • dobra znajomość księgowych systemów informatycznych, w tym mile widziana znajomość sytemu CDN XL;
    • samodzielność, komunikatywność, sumienność, dokładność.

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie;
    • pakiet benefitów pozapłacowych;
    • możliwość rozwoju i samorealizacji na samodzielnym stanowisku;
    • szkolenia i kursy językowe;
    • możliwość elastycznego rozpoczynania pracy w godzinach 7:30-9:30;
    • możliwość korzystania z home office.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Klikając w przycisk „Aplikuj teraz” lub „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Grupę Pracuj sp. z o.o., działającą jako agencja doradztwa personalnego (Grupa Pracuj, my), danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę.

    W związku z tym, że poszukujemy pracowników dla naszych klientów (potencjalnych pracodawców), po dokonaniu selekcji aplikacji i uzyskaniu Twojej odrębnej zgody na dalszym etapie rekrutacji, udostępnimy Twoje dane osobowe do określonego potencjalnego pracodawcy. Po przekazaniu Twoich danych osobowych, potencjalny pracodawca stanie się administratorem Twoich danych osobowych i otrzymasz od niego dodatkowe informacje, w jaki sposób on przetwarza Twoje dane osobowe. Twoja zgoda jest dobrowolna i w każdym czasie możesz ją cofnąć, kontaktując się z nami pod adresem [email protected]

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz pod formularzem aplikacyjnym na dalszym etapie aplikowania.

    Grupa Pracuj Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 12252