Logo Pracuj.pl

Główny(-a) Księgowy(-a)

WIELKOPOLSKI OŚRODEK DORADZTWA ROLNICZEGO W POZNANIUO firmie

  • Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

WIELKOPOLSKI OŚRODEK DORADZTWA ROLNICZEGO W POZNANIU

Sieradzka 29

Grunwald

Poznań

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad prowadzeniem ksiąg rachunkowych,
  • sporządzanie sprawozdań finansowych,
  • sporządzanie deklaracji VAT, CIT, GUS
  • rozliczanie projektów finansowanych ze środków europejskich,
  • kontrola nad płynnością finansową oraz windykacją należności,
  • nadzór i kontrola nad obiegiem dokumentów finansowo-księgowych,
  • przygotowywanie i opracowywanie procedur i przepisów wewnętrznych dotyczących spraw finansowo-księgowych,
  • opracowywanie planów finansowych jednostki,
  • przygotowywanie sprawozdań z realizacji planów finansowych, raportów i analiz wyników finansowych,
  • nadzór nad ewidencją majątku i inwestycji,
  • kontrola kompletności i rzetelności dokumentów finansowo-księgowych, oraz zgodności operacji gospodarczych z planem finansowym.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne,
  • min. 5-letnie doświadczenie zawodowe, w tym min. 3-letnia praktyka w księgowości,
  • preferowane doświadczenie na stanowisku kierowniczym w jednostce sektora finansów publicznych,
  • znajomość przepisów ustawy o rachunkowości, finansach publicznych, o odpowiedzialności za naruszenie dyscypliny finansów publicznych, podatku VAT oraz podatku dochodowego od osób prawnych,
  • umiejętność zarządzania zespołem, organizowania pracy i motywowania zespołu,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera, przede wszystkim Excela,
  • terminowość, umiejętność analitycznego myślenia, odpowiedzialność, dokładność i skrupulatność,
  • dodatkowym atutem będzie znajomość systemu Symfonia.

To oferujemy

  • szansę na rozwój zawodowy i podwyższanie kwalifikacji zawodowych,
  • elastyczne godziny pracy,
  • pracę w miłym, ambitnym zespole,
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę wraz z pakietem socjalnym.

Benefity

  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne

Wymagane dokumenty:

  • CV,
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, posiadane kwalifikacje i doświadczenie zawodowe (do wglądu na rozmowie kwalifikacyjnej),
  • stwierdzone własnoręcznym podpisem kandydata dokumenty: klauzula informacyjna dot. rekrutacji pracowników oraz oświadczenie o udostępnieniu Państwa danych osobowych do celów rekrutacji (oba dokumenty znajdują się na stronie BIP Wielkopolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Poznaniu w zakładce „Kariera w WODR” → „Warunki rekrutacji”).

O nas

Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poznaniu (WODR) jest państwową jednostką organizacyjną, posiadającą osobowość prawną, prowadzącą doradztwo rolnicze na obszarze województwa wielkopolskiego.

Główny(-a) Księgowy(-a), Sieradzka 29, Grunwald, Poznań