Logo Pracuj.pl

Główny/a Księgowy/a

WAGNER-SERVICE sp. z o.o. sp. k.O firmie

WAGNER-SERVICE sp. z o.o. sp. k.

Emanuela Imieli 30

Świętochłowice

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie zespołem księgowym,
  • nadzór merytoryczny i organizacyjny nad działem księgowości,
  • prowadzenie ksiąg rachunkowych spółki, zamknięcia miesięczne i roczne,
  • sporządzanie sprawozdania finansowego zgodnie z przepisami UoR,
  • rozliczenia podatkowe,
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (GUS, NBP, US, banki) i audytorami,
  • przygotowywanie raportów zarządczych oraz controllingowych,
  • optymalizacja procesów księgowych oraz obiegu dokumentów,
  • współpraca z zarządem oraz dyrektorem finansowym, w tym wsparcie działań finansowych (windykacja, analiza ofert finansowania zewnętrznego).

Nasze wymagania

  • posiadasz wykształcenie wyższe kierunkowe (tj. finanse, rachunkowość),
  • bardzo dobrze znasz zasady rachunkowości oraz przepisy podatkowe,
  • posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku oraz w efektywnym zarządzaniu zespołem (min. 3 lata),
  • potrafisz planować i organizować pracę swoją i zespołu,
  • posiadasz bardzo dobrą znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel),
  • jesteś osobą o wysokich umiejętnościach analitycznych,
  • znasz system Optima lub CDN XL (dodatkowy atut),
  • posiadasz wysokie zdolności interpersonalne.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowania,
  • szkolenia merytoryczne podnoszące kwalifikacje z zakresu prawa bilansowego oraz podatkowego,
  • wysokiej klasy narzędzia pracy (laptop, telefon komórkowy),
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość skorzystania z dofinansowania do Opieki Medycznej,
  • możliwość skorzystania z dofinansowania do pakietu MultiSport,
  • duży zakres samodzielności i odpowiedzialności,
  • profesjonalne wdrożenie do wykonywania powierzonych zadań,
  • pracę w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników

Jesteśmy wiodącym na rynku dostawcą wysokorozwiniętych technologicznie maszyn i urządzeń do nanoszenia powłok lakierniczych farbami ciekłymi i proszkowymi.

Jeśli jesteś osobą , która chce rozwijać się w różnorodnych zadaniach marketingowych i szuka swojego ulubionego miejsca, lubisz bawić się słowem, z pasją tworzysz materiały, które ludzie będą chcieli oglądać/czytać i udostępnić, realizując zadania chcesz opierać się o realne potrzeby klientów, zapraszamy do naszego zespołu.

Główny/a Księgowy/a, Emanuela Imieli 30, Świętochłowice