Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Główny/a Księgowy/a

TELEWIZJA REPUBLIKA S.A.O firmie

TELEWIZJA REPUBLIKA S.A.

Pawia 55

Warszawa

W związku z dynamicznym rozwojem

poszukuje:
GŁÓWNEGO KSIĘGOWEGO
(lub GŁÓWNEJ KSIĘGOWEJ)

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych,
  • weryfikacja dokumentów księgowych pod kątem rachunkowym i formalno-merytorycznym,
  • windykacja należności,
  • uzgadnianie kont księgowych,
  • prowadzenie rejestrów i kalkulacji dla potrzeb sporządzania deklaracji podatkowych,
  • sporządzanie raportów, m.in. do Urzędu Statystycznego,
  • komunikacja z Kontrahentami,
  • asystowanie przy audytach rachunkowych oraz podatkowych i kontrolach (US, ZUS, itp.),
  • współpraca z wewnętrznym działem controllingu i specjalistą ds. kadr i płac

Wymagania i kompetencje zawodowe:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (mile widziane o specjalizacji rachunkowość),
  • co najmniej 5 letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu pełnej księgowości (atutem będzie doświadczenie w firmie
    z sektora mediów),
  • dobra znajomość przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości,
  • praktyczna umiejętność obsługi oprogramowania księgowo-finansowego,
  • dobra znajomość prawa pracy, przepisów ubezpieczeń społecznych, płac i zagadnień podatkowych,
  • dobra znajomość programu Optima, Symfonia i programów kadrowo-płacowych,
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,
  • dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu,
  • samodzielność i odpowiedzialność,
  • dyspozycyjność i zaangażowanie.

Oferujemy:

  • możliwość realnego wpływu na budowę dynamicznie rozwijającej się stacji TV,
  • dynamiczne otoczenie i pracę w młodym, kreatywnym zespole,
  • możliwość awansu i rozwoju zawodowego,
  • umowę B2B,
  • pracę w nowoczesnym biurze w centrum miasta.

CV z aktualnym zdjęciem prosimy przesyłać za pośrednictwem strony portalu.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne