Oferta pracy

Główny/a Księgowy/a

MILLE SAPORI PLUS sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Mille Sapori Plus Sp. z o.o.

Jesteśmy jednym z największych importerów włoskich produktów spożywczych w Polsce, należącym do Grupy Cremonini. Oferujemy szeroki asortyment najwyższej jakości produktów do kuchni domowej, pizzerii, hoteli, barów oraz restauracji. Poprzez oddziały firmy zlokalizowane w największych miastach w Polsce zapewniamy naszym klientom profesjonalną obsługę na terenie całego kraju.

W związku z dynamicznym rozwojem Spółki poszukujemy osoby na stanowisko:

Główny/a Księgowy/aNumer ref.: Miejsce pracy: Warszawa Ursus

Nasze oczekiwania:

  • Wyższe wykształcenie kierunkowe (ekonomia, finanse, rachunkowość)
  • Minimum 3 – 4 letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku głównego księgowego w międzynarodowej firmie, preferowana branża handlowa
  • Doświadczenie w zarządzaniu kilkuosobowym zespołem min. 3 lata
  • Wysokie umiejętności interpersonalne
  • Umiejętność sporządzania deklaracji: CIT, VAT (transakcje międzynarodowe), PIT, WHT oraz sprawozdań do GUS
  • Praktyczna wiedza z zakresu sporządzania rocznych sprawozdań finansowych, nadzoru nad sporządzaniem dokumentacji cen transferowych
  • Znajomość przepisów prawa podatkowego oraz innych regulacji prawnych niezbędnych do sprawnego funkcjonowania departamentu księgowego
  • Bardzo dobre posługiwanie się systemami finansowo-księgowymi (preferowana znajomość Navision i Fakir) oraz pakietem MS Office
  • Certyfikat MF do usługowego prowadzenia ksiąg lub/i kwalifikacje biegłego rewidenta
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym

Zadania:

  • Zarządzanie zespołem Księgowości w międzynarodowej firmie handlowej
  • Prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o rachunkowości i przepisami prawa podatkowego
  • Terminowe i rzetelne sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych i deklaracji podatkowych
  • Nadzór nad poprawnością rozliczeń podatkowych, odpowiedzialność za sporządzanie deklaracji podatkowych (CIT, VAT, VAT-UE) i JPK
  • Nadzór nad poprawnością obiegu dokumentów księgowych, kontrola formalno-prawna, rachunkowa i merytoryczna dokumentów
  • Stałe doskonalenie narzędzi księgowych, systemu ERP (Navision), optymalizacja procesów księgowych O2C, P2P, R2R przy wsparciu działu IT
  • Współpraca z księgowymi spółki matki, audytorami (sporządzanie raportów, zestawień oraz przygotowywanie odpowiedzi i wyjaśnień) i instytucjami zewnętrznymi (US, GUS, NBP, banki)
  • Współudział w przygotowywaniu dokumentacji cen transferowych
  • Opiniowanie planowanych przedsięwzięć gospodarczych pod względem zgodności z prawem podatkowym
  • Przygotowanie zestawień, analiz, raportów i sprawozdań na potrzeby Zarządu

Zapewniamy:

  • współpracę w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B w stabilnej, prężnie rozwijającej się międzynarodowej firmie
  • konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • duże możliwości rozwoju zawodowego
  • przyjazną atmosferę i wysokie standardy pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Jednocześnie informujemy wszystkich kandydatów, że bez poniższego oświadczenia oferty nie będą rozpatrywane:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy