Oferta pracy

Główny/a Księgowy/a

Tobea Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie pełnych ksiąg rachunkowych startupu zajmującego się produkcją i eksportem na rynki zagraniczne,

  • zarządzanie pracą 5-cio osobowego zespołu księgowego, 3 samodzielnych specjalistów i 2 juniorów,

  • odpowiedzialność za sporządzanie i wysyłanie deklaracji podatkowych,

  • tworzenie list płatności, przygotowywanie przelewów w systemie bankowym,

  • księgowanie i weryfikacja operacji gospodarczych zgodnie z obowiązującymi przepisami i polityką rachunkowości,

  • sporządzanie sprawozdań finansowych,

  • koordynacja prac związanych z audytem finansowym,

  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, GUS, NBP),

  • przestrzeganie standardów, zasad i procedur rachunkowości,

  • ścisła współpraca z CFO, działem kontrolingu i działem IT,

  • poszukiwanie informacji o najlepszych praktykach, korzystanie ze wsparcia zewnętrznych doradców.

Nasze wymagania

  • wyższe wykształcenie z zakresu rachunkowość / finanse,

  • uprawnienia do prowadzenia pełnej księgowości,

  • minimum 6 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w podobnej wielkości firmie,

  • praktyczna znajomość ustawy o rachunkowości oraz przepisów podatkowych w zakresie CIT, VAT, WHT,

  • nastawienie na dobrą współpracę, chęć do motywowania i wspierania w rozwoju zespołu specjalistów,

  • inicjatywa, zaangażowanie i cierpliwość do poszukiwania najlepszych rozwiązań oraz analizowania różnorodnych zagadnień w dynamicznie rozwijającej się organizacji,

  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację- min. poziom B2 + (Twój bezpośredni przełożony nie zna języka polskiego).

Mile widziane

  • znajomość programu Sage Symfonia,

  • doświadczenie w pracy startupie.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz wynagrodzenie adekwatne do Twojego doświadczenia i poziomu odpowiedzialności (wyceń proszę swoją pracę),

  • pracę w systemie hybrydowym, 3 dni w biurze/ 2 dni zdalnie,

  • razem z urlopem- możliwe łącznie- 38 dni wolnych od pracy w ciągu roku- leży nam na sercu wellbeing prawników, nie oczekujemy pracy w nadgodzinach, wiemy, że człowiek wypoczęty pracuje efektywniej, dlatego oferujemy dodatkowy 1 dzień wolny do wykorzystania każdym miesiącu,

  • dofinansowanie do karty Multisport Benefit oraz prywatnej opieki medycznej,

  • możliwość skorzystania z usług trenera personalnego w biurze,

  • pracę w bardzo dynamicznie rozwijającej się organizacji, w której nie ma nudy i rutyny,

  • zaangażowany zespół, z poczuciem sensu wykonywanej pracy,

  • realny wpływ na firmę, otwartość na Twoje pomysły.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • dodatkowy urlop

  • trener personalny w biurze

Jeśli:

  • jesteś ekspertem w obszarze podatków i VAT, z uprawnieniami i doświadczeniem w pracy na stanowisku Głównego księgowego,

  • masz w sobie wrodzony optymizm i dystans do siebie,

  • łatwo się nie poddajesz i lubisz naprawiać to co nie działa,

  • lubisz ludzi, zależy Ci na dobrej współpracy, chcesz być liderem kilkuosobowego zespołu, motywować i wspierać w rozwoju specjalistów,

  • wyzwania napędzają Cię do działania, chętnie wypracujesz nowe rozwiązania, zweryfikujesz pomysły, usprawnisz procesy, będziesz partnerem dla CFO dynamicznie rosnącego start- upu,

  • chcesz mieć wpływ na politykę fiskalną firmy, nie boisz się szukać informacji, analizować ryzyka, proponować rozwiązania najlepsze dla biznesu,

  • to nasza oferta prawdopodobnie jest dla Ciebie!

Zainteresowała Cię ta oferta? Zaaplikuj!

Tobea, agencja zatrudnienia o nr 12139, dla naszego Klienta firmy Tylko, dynamicznie rozwijającego się startupu zatrudniającego ponad 200 osób, szukamy kandydata na stanowisko Głównego Księgowego/Głównej Księgowej, który/a poprowadzi 5 osobowy zespół specjalistów.

Przewiń do profilu firmy