Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główny/a księgowy/a

TELS Polska Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z obowiązującymi przepisami,

  • weryfikacja dokumentacji i transakcji firmowych,

  • sporządzanie dokumentacji podatkowej firmy CIT, PIT, VAT,

  • przygotowywanie analiz, bilansów i sprawozdań księgowych,

  • zarządzanie kilkunastoosobowym zespołem,

  • optymalizacja pracy działu i rekomendowanie zmian,

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku – min. 3 lata,

  • umiejętność analitycznego myślenia, identyfikowania i rozwiązywania zagadnień księgowych i podatkowych,

  • umiejętność organizacji pracy własnej i zespołu,

  • samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania,

  • dobra znajomość języka rosyjskiego warunek znaczny

  • doświadczenie pracy z programem Symfonia, Optima będzie dodatkowym atutem,

  • mile widziana znajomość branży transportowej.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • możliwość częściowej pracy zdalnej (praca hybrydowa),

  • pakiet benefitów pozapłacowych,

  • przyjazną atmosferę pracy,

  • upominki z okazji urodzin i rocznicy pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

Grupa TELS jest międzynarodowym operatorem transportowo-spedycyjnym, który od 2001r. świadczy usługi w zakresie transportu drogowego, kolejowego, morskiego, lotniczego. Nasze oddziały znajdują się w 6 krajach (Wielkiej Brytanii, Polsce, Białorusi, Rosji, Ukrainie i Czechach).

W Polsce jesteśmy obecni od 2006r. i specjalizujemy się w organizacji transportów drogowych zarówno na zachód jak i wschód Europy.

Przewiń do profilu firmy