Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główny/-a Księgowy/-a

Nowoczesne Rozwiązania Finansowe sp. z o.o. sp. k.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad prowadzeniem ksiąg rachunkowych - pełnej dokumentacji księgowej i podatkowej Spółki, zgodnie z obowiązującymi przepisami (ustawą o rachunkowości, przepisami podatkowymi i innymi obowiązującymi aktami prawnymi);

  • Sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych;

  • Sporządzanie deklaracji podatkowych CIT, VAT, prowadzenie rozliczeń podatków i opłat lokalnych;

  • Prowadzenie sprawozdawczości do US, GUS;

  • Nadzór nad ewidencją środków trwałych i wartości niematerialnych i prawnych;

  • Przygotowywanie miesięcznych raportów zarządczych;

  • Koordynowanie przebiegu badania sprawozdań finansowych przez firmy audytorskie;

  • Koordynowanie prac zespołu księgowych;

  • Bieżąca analiza i wdrażanie przepisów podatkowych.

Nasze wymagania

  • Co najmniej 5 letnie doświadczenie w powyżej wymienionym zakresie;

  • Znajomość przepisów prawa podatkowego i bilansowego;

  • Umiejętność zarządzania procesami i ich budowania;

  • Rzetelność, zaangażowanie i odpowiedzialność;

  • Doświadczenie w przygotowywaniu sprawozdań finansowych (mile widziane doświadczenie w przygotowywaniu sprawozdań spółek zgodnie z MSSF).

  • Doświadczeniem w samodzielnym prowadzeniu ksiąg rachunkowych

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem księgowym.

To oferujemy

  • Praca w dynamicznie rozwijającym się biurze rachunkowym;

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji;

  • Możliwość pracy zdalnej;

  • Opieka medyczna;

  • Pyszna grecka kawa :)

O nas

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się biurem rachunkowym budowanym zgodnie z filozofią turkusowych organizacji.