Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główny/-a księgowy/-a

FARMACEUTYCZNA SPÓŁDZIELNIA PRACY „GALENA”

  • Krucza 62, Krzyki, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Krucza 62

Krzyki

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych Spółdzielni zgodnie z ustawą o rachunkowości oraz przepisami prawa podatkowego

  • Sporządzanie sprawozdań finansowych

  • Sporządzanie deklaracji podatkowych JPK-VAT, CIT, podatek od nieruchomości oraz innych wymaganych przepisami prawa

  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, banki, instytucje finansowe, broker ubezpieczeniowy) oraz Biegłym Rewidentem w trakcie badania sprawozdań finansowych

  • Miesięczne, kwartalne, roczne zamkniecie ksiąg rachunkowych

  • Zarządzanie i nadzór nad płynnością finansową Spółdzielni

  • Współpraca z kadrą zarządzającą Spółdzielni

  • Przygotowanie zestawień, raportów, analiz na potrzeby Zarządu, banków oraz instytucji zewnętrznych

  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów

  • Współtworzenie wewnętrznych procedur

  • Nadzór merytoryczny i organizacyjny nad pracą działu księgowości

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe o profilu finansowo-ekonomicznym

  • Kilkuletnie doświadczenia na stanowisku Głównego Księgowego lub Zastępcy Głównego Księgowego w firmie produkcyjnej

  • Praktyczna znajomość zagadnień księgowych oraz obowiązujących przepisów podatkowych, ustawy o rachunkowości

  • Dobra organizacja pracy, dokładność, samodzielność, zaangażowanie i terminowość

  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole

  • Znajomość programu Comarch ERP XL będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w wieloletniej firmie z tradycjami o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Interesujący zakres obowiązków dający możliwość rozwoju zawodowego

  • Szkolenia

  • Pakiet medyczny

  • Pakiet socjalny

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • opieka stomatologiczna

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • dodatkowy urlop