Główny/a Księgowy/a

UHY ECA S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

UHY ECA S.A.

Pawliczka 25

Zabrze

działa na rynku od ponad 10 lat, jest członkiem Urbach Hacker Young International Limited - międzynarodowej sieci firm audytorskich i konsultingowych. Nasz profesjonalizm i kompetencje potwierdza wysokie miejsce w pierwszej dziesiątce najlepszych firm audytorskich w Polsce.

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie pełnej księgowości powierzonych spółek;
  • weryfikacja dokumentów pod względem księgowym i merytorycznym;
  • dekretowanie i bieżące księgowanie dokumentów zgodnie z polskimi przepisami;
  • wykonywania procedur zamknięcia okresu księgowego;
  • sporządzanie sprawozdań finansowych i raportów dla Klientów firmy;
  • przygotowywanie deklaracji podatkowych VAT, CIT oraz sprawozdań dla instytucji zewnętrznych.

Wymagania:

  • co najmniej 3-letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w księgowości;
  • dobra znajomość systemów księgowych (preferowany system Enova);
  • bardzo dobra znajomość przepisów podatkowych zakresu VAT i CIT oraz ustawy o rachunkowości;
  • wykształcenie wyższe lub średnie;
  • praktyczna znajomość MS Office, zwłaszcza Excel;
  • ukierunkowanie na rozwój zawodowy;
  • bardzo dobra organizacja pracy;
  • odpowiedzialność, sumienność i rzetelność;
  • dobrze rozwinięte zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej średniozaawansowanym.

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
możliwość rozwoju zawodowego w ramach struktury grupy
możliwość współpracy z klientami międzynarodowymi

przyjazną atmosferę w pracy
szkolenia zawodowe
programy świadczeń pracowniczych

Dołącz klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GrupęKapitałową UHY ECA, której jednostką dominującą jest UHY ECA S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Połczyńska 31A, 01-377 Warszawa i w której skład wchodzą także UHY ECA Audyt Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k., UHY ECA Outsourcing Sp. z o.o., UHY ECA Tax & Law Trawiński Sp. k. i UHY ECA Szkolenia Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i  w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.”

Termin spływu aplikacji:
       13.04.2020 r.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy