Główny/-a Księgowy/-a

  • Żyrardów, mazowieckie
  • Specjalista
  • 23.01.2019
  • Ważna jeszcze 4 dni (do 22.02.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PHU INTER-S PIOTR SIELSKI

    „Inter-s”:

    poszukuje osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Żyrardów

    Opis stanowiska:

    • prowadzenie dokumentacji z zakresu rachunkowości zgodnie z obowiązującymi przepisami
    • weryfikacja, kontrola i archiwizacja dokumentów Firmy
    • analizowanie kosztów działalności firmy oraz optymalizacja rozwiązań księgowych
    • sporządzanie rocznych i okresowych zestawień finansowych
    • sporządzanie deklaracji podatkowych PIT, VAT, JPK
    • kontrola prawidłowości regulowania należności i zobowiązań
    • ewidencja i rozliczanie umów leasingowych
    • prowadzenie ewidencji środków trwałych
    • sporządzenie sprawozdań finansowych według ustawy o rachunkowości,
    • sporządzanie raportów na potrzeby instytucji zewnętrznych (GUS)
    • nadzór nad rozliczaniem wynagrodzeń (PIT, ZUS)
    • rozstrzyganie problemów księgowych i podatkowych
    • współpraca z instytucjami zewnętrznymi
    • reprezentowanie firmy wobec organów podatkowych, współpraca z audytorem

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe, preferowana rachunkowość/ekonomia/finanse
    • doświadczenie na stanowisku Głównego Księgowego najlepiej w branży handlowej (minimum 3 lata)
    • znajomość systemu typu ERP, pakietu Office (zwłaszcza Excel)
    • znajomość programów WAPRO (FK FAKIR, MAG, GANG, BEST) będzie dodatkowym atutem
    • doświadczenie w sporządzaniu deklaracji w zakresie podatku VAT oraz wiedzę na temat zasad rachunkowości, sprawozdawczości finansowej i prawa podatkowego, transakcji międzynarodowych (import, export, WNT, WDT)
    • komunikatywność, dobra organizacja pracy
    • samodzielność, odpowiedzialność
    • posiadanie licencji Ministerstwa Finansów na prowadzenie ksiąg rachunkowych będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • pracę w dużej i stabilnej firmie
    • miłą i przyjazną atmosferę pracy
    • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.