Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główny/a Specjalista/ka ds. IT

Gas Storage Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • VMware

Mile widziane

  • IBM

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Administrowanie infrastrukturą serwerową opartą o serwery Lenovo, IBM i Dell;

  • Administrowanie infrastrukturą sieciową LAN/WAN oparta o urządzenia Cisco;

  • Wsparcie administratorów w zarządzaniu infrastrukturą DHCP, DNS, opartą Windows Server 2016;

  • Zarządzanie Umowami SLA z dostawcami zewnętrznymi.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: informatyka, telekomunikacja, automatyka);

  • Co najmniej 5-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z utrzymaniem i rozwojem środowiska sieciowego;

  • Wiedza z zakresu administrowania sieciami LAN/WAN na poziomie CCNA;

  • Umiejętność konfiguracji urządzeń sieciowych Cisco (routery, switche, ASA, AP), w tym CLI;

  • Znajomość zagadnień bezpieczeństwa sieci: ACL, SPI, VPN (IPSec VPN, SSL VPN);

  • Znajomość protokołów sieciowych TCP/IP, UDP;

  • Doświadczenie z systemami wirtualizacji (VMWare);

  • Wiedza z zakresu administracji usługami DNS, WINS, DHCP;

  • Dodatkowo (mile widziane): Umiejętność konfiguracji urządzeń sieciowych innych producentów (IBM, Juniper, Checkpoint).

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 4

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

Gas Storage Poland sp. z o.o. (GSP) jest spółką z GK PGNIG S.A., której podstawowym przedmiotem działalności jest wykonywanie zadań operatora systemu magazynowania gazu. GSP prowadzi dodatkowo działalność w zakresie inżynierii i doradztwa technicznego obejmującego projektowanie, budowę i eksploatację komór magazynowych.

Przewiń do profilu firmy