Główny Architekt IT

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 2019-05-23
  • Ważna jeszcze 5 dni (do 2019-06-22)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce świadczenia pracy: Łódź

    Nasz
    Standard

    Umowa
    o pracę
     Rekrutacje
    wewnętrzne

    Nowoczesne
    środowisko pracy
     Programy rozwojowe
    i systemy szkoleń
    Zadania

    Twoje nowe zadania:

    • Administracja siecią w Data Center
    • Analizy proaktywne sieci w celu przeciwdziałaniu awariom
    • Planowanie pojemności zasobów sieciowych
    • Testowanie nowych rozwiązań pod kątem zgodności z aktualną architekturą
    • Pełnienie funkcji doradczej dla projektów IT w zakresie architektury sieciowej
    • Wdrożenia nowych rozwiązań sieciowych w Data Center
    • Współpraca w zakresie optymalizacji i automatyzacji działań
    Pasujesz
    do nas jeżeli

    Pasujesz do nas jeśli

    • Posiadasz minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku Administratora Sieci, najlepiej siecią w Data Center
    • Posiadasz dobrą znajomość sieci oraz konfiguracji urządzeń sieciowych potwierdzoną Certyfikatem CCNP routing switching
    • Masz doświadczenie w posługiwaniu się Linuxem
    • Posiadasz umiejętność pisania skryptów automatyzujących
    • Znasz narzędzia monitorowania sieci
    • Mile widziana umiejętność konfiguracji balancerów F5, Radware, firewalli
    • Posługujesz się językiem angielskim na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację pisemną i słowną
    Mamy
    dla Ciebie

    Mamy dla Ciebie

    Widoczne efekty
    Przestrzeń do inicjatywy

    Opiekę medyczną
    Kartę fitprofit

    Zawsze na czasie
    Realne wyzwania na co dzień
    Zapytaj
    o szczegóły

    Rekruter

    Agata
    Szubińska
    [email protected]

    Typowy dzień pracy w Orange
    znajdziesz na orange.jobs

    bottom