Ta oferta pracy jest nieaktualna od 165 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Główny Architekt IT

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 07.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Eurocash:

    to największa polska firma zajmująca się hurtową dystrybucją produktów żywnościowych oraz wsparciem marketingowym dla niezależnych polskich przedsiębiorców prowadzących działalność detaliczną. Wspierane przez Eurocash sieci franczyzowe i partnerskie zrzeszają ponad 14 tysięcy niezależnych sklepów działających pod takimi markami jak abc, Groszek, Delikatesy Centrum, Lewiatan, Euro Sklep i Gama. Na ten moment Grupa Eurocash zatrudnia ponad 20 tysięcy pracowników.

    Do Zespołu Digital IT poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    miejsce pracy: Poznań lub Warszawa

    Główne zadania:

    • Analiza potrzeb klienta pod kątem architektury, technologii oraz wymagań niefunkcjonalnych z obszaru aplikacji i infrastruktury,
    • Definiowanie wymagań w powyższym zakresie dla wdrażanych rozwiązań,
    • Projektowanie architektury logicznej, fizycznej i interfejsów pomiędzy rozwiązaniami,
    • Tworzenie i wdrażanie standardów technologicznych, integracyjnych i architektonicznych,
    • Utrzymywanie i propagowanie wiedzy w całej organizacji,
    • Wdrożenie w organizacji, utrzymanie i rozwój repozytorium architektonicznego,
    • Analiza zależności projektowych i koordynacja architektoniczna projektów,

    Oczekujemy:

    • Wykształcenie wyższe (techniczne, informatyczne bądź pokrewne),
    • 3 - letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
    • Znajomość zagadnień związanych z architekturą korporacyjną, architekturą rozwiązań, architekturą danych i integracją,
    • Znajomość zagadnień związanych z projektowaniem i wdrażaniem:
      • Aplikacji klasy Enterprise (SAP, Java, .NET, PHP) i portali Internetowych,
      • Integracji systemów (SOA, ESB),
      • Infrastruktury (fizycznej i wirtualnej).
    • Znajomość kilku z następujących klas systemów – E-commerce, CRM, ERP,  Business Intelligence, aplikacje mobilne,
    • Znajomość procesów wytwórczych oprogramowania,
    • Znajomość języka modelowania UML i narzędzia Enterprise Architect,
    • Znajomość funkcjonowania procesów w organizacjach IT zgodnie z ITIL,
    • Znajomość zwinnych metodyk zarządzania projektami w kontekście ich wpływu na architekturę,
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie),
    • Umiejętność analitycznego myślenia i szybkiego samodzielnego zdobywania wiedzy,
    • Doskonałe zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole,
    • Samodzielność w ustalaniu priorytetów zadań oraz efektywne zarządzaniem własnym czasem pracy,
    • Dodatkowym atutem będzie:
      • znajomość procesów biznesowych w firmach z branży FMCG;
      • znajomość technologii SAP PO, SAP BC, SAP ERP, SAP CRM, R, Python, SPSS, SAP BW;
      • znajomość baz danych Oracle, MS SQL i HANA;
      • znajomość podstaw SAP BASIS
      • znajomość rozwiązań chmurowych

    Oferujemy:

    • Pracę w sekcji Digital IT Grupy Eurocash w Warszawie lub w Komornikach k/Poznania,
    • Możliwość rozwoju własnych kompetencji i stawiania czoła nowym wyzwaniom w dynamicznie rozwijającej się firmie,
    • Uczestnictwo w ciekawych projektach,
    • Dostęp do najnowszych technologii i narzędzi pracy,
    • Pracę w zespole ludzi z pasją,
    • Bezpłatną opiekę medyczną,
    • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego i karty sportowej,
    • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych.
    opis
    WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZETWARZANIE MOICH DANYCH OSOBOWYCH DLA POTRZEB NIEZBĘDNYCH DO REALIZACJI PROCESU REKRUTACJI (ZGODNIE Z USTAWĄ Z DNIA. 28.08.1997 ROKU O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH; TEKST JEDNOLITY: DZ.U.Z 2014R., POZ.1182 ZE ZM.).