Główny Architekt Rozwiązań ICT

Orange PolskaO firmie

  • Warszawa, Polska
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Starszy specjalista (Senior)

Orange Polska

Warszawa

Warszawa

Od lat znajdujemy się w pierwszej dziesiątce najlepszych pracodawców na świecie. Dostarczamy nowoczesne rozwiązania telekomunikacyjne, które wpływają na poprawę jakości życia milionów ludzi. Dołączając do Orange masz pewność, że Twoja praca ma znaczenie, a Twoje zaangażowanie zostanie nagrodzone.

Moje nowe zadania:

  • udział w projektach ICT - wybór kierunków działań i modelu rozwiązania, analiza niestandardowych wymagań klientów dla usług transmisji danych, głosu oraz ich dekompozycja na elementy biznesowe, techniczne, operacyjne itp.
  • rekomendowanie kierunków rozwoju produktów i usług ICT
  • nadzór nad projektami technicznymi przygotowywanymi na potrzeby rozwoju produktów wg ścieżki wskazanej w fazie analizowania potrzeb klienckich, tworzenie wraz z jednostkami zewnętrznymi dokumentacji opisującej architekturę rozwiązania (czyli projektowanie rozwiązania) oraz wypracowanie sposobu realizacji zgłoszonych wymagań i potrzeb
  • przeprowadzanie walidacji produktów i usług oferowanych przez jednostki Grupy Orange - wykonywanie testów, sugerowanie optymalnych rozwiązań, zgodnie z trendami rozwoju rynku telekomunikacyjnego
  • zgłaszanie inicjatyw dotyczących uruchomienia nowych usług biznesowych wykorzystujących najnowsze technologie do właścicieli biznesowych rozwiązań B2B po stronie sprzedaży

Pasujesz do nas, jeżeli:

  • posiadasz co najmniej 5-letnie doświadczenie w branży telco/IT/ICT (w tym 3 lata w budowaniu rozwiązań ICT)
  • znasz technologie telekomunikacyjne oraz informatyczne
  • posiadasz wiedzę ekspercką z zakresu projektowania i budowy rozwiązań transmisji danych klasy enterprise
  • posiadasz jeden z wymienionych certyfikatów: Cisco , Fortinet , Check Piont Microsoft, Alcatel-Lucent , HP , Huawei , Audiocodes, inne
  • potrafisz pracować w zespole i komunikować się na różnych poziomach organizacji
  • myślisz w sposób kreatywny i szukasz nowych, niestandardowych rozwiązań
  • swobodnie komunikujesz się w języku angielskim
  • posiadasz wykształcenie wyższe

Mamy dla Ciebie

  • internet i telefon bez limitu
  • przestrzeń do inicjatywy
  • kartę sportową
  • pracowniczy program emerytalny
  • realne wyzwania na co dzień
  • prywatną opiekę medyczną
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Rekruter

Katarzyna
Grzegorczyk
[email protected]

Miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy