Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Główny Architekt Systemu

Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 2 Spółka AkcyjnaO firmie

  • Szubińska 107, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 2 Spółka Akcyjna

Szubińska 107

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • objęcie roli Architekta Systemu w projektach, których zakresem jest zaprojektowanie i wytwarzanie BSP dla Sił Zbrojnych,

  • odpowiedzialność za dekompozycję wymagań Klienta oraz wytworzenia architektury na poziomie HLA,

  • zdefiniowanie wymagań dla zaprojektowania architektury szczegółowej w poszczególnych obszarach technologicznych (automatyka, elektronika, oprogramowanie) w domenie lotniczej,

  • zarządzanie wymaganiami technicznymi w projekcie, kontrola zmian wymagań i zapewnienie spełnienia jakości dla tych wymagań w toku realizacji projektu,

  • zdefiniowanie kryteriów jakościowych dla poszczególnych elementów architektury, nadzór nad procesem zapewnienia jakości na etapie wytwarzania produktów,

  • zarządzanie zmianami i rozwojem architektury systemu dla danego projektu,

  • zarządzanie podległym zespołem architektów dziedzinowych,

  • budowa kompetencji i zespołu architektów na potrzeby wewnętrznego Centrum Kompetencyjnego BSP,

  • uczestniczenie w komunikacji z Klientem raz partnerami biznesowymi w ramach projektów w roli wiodącego Architekta Systemu.

Nasze wymagania

  • wykształcenie: wyższe,

  • doświadczenie zawodowe: w definiowaniu i wytwarzaniu architektury złożonych rozwiązań technologicznych w obszarze elektroniki, automatyki i oprogramowania, w projektach wytwarzania zintegrowanych rozwiązań technicznych w roli eksperta wiodącego, architekta systemu lub kierownika zespołu architektów rozwiązań, udział w projektach dla Sił Zbrojnych lub przemysłu zbrojeniowego w roli eksperta lub architekta systemu,

  • dobra znajomość zagadnień technologicznych oprogramowania systemów wojskowych, znajomość norm i technologii,

  • znajomość standardów i metodyk projektowania, wytwarzania i opisu architektury korporacyjnej, np. Togaf, ArchiMate, UML,

  • posiadanie certyfikatu Togaf lub równoważnego,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

  • zaangażowanie w wykonywanie obowiązków.

To oferujemy

  • interesującą pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • możliwość zdobywania nowych kompetencji i doskonalenia umiejętności zawodowych,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • świadczenia socjalne i pakiet medyczny.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • przedszkole / żłobek pracowniczy

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka szkolna

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Oferty z zaznaczeniem stanowiska przyjmowane są w Dziale Zarządzania Personelem do dnia 30.06.2021 r.