Główny Automatyk

  • Lidzbark Warmiński, Olsztyn, Dobre Miasto, Bartoszyce, Górowo Iławeckie, Orneta, Pasłęk, Pieniężno, warmińsko-mazurskie
  • Topolowa 1, 11-100 Lidzbark Warmiński, Polska pokaż mapę
  • Specjalista
  • 31.07.2019
  • Ważna jeszcze 4 dni (do 30.08.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    POLMLEK  Sp. z o.o. Zakład Mleczarski w Lidzbarku Warmińskim
    producent wyrobów mleczarskich
    należący do GRUPY POLMLEK – Mlecznego Lidera Innowacji – www.polmlek.com

    w chwili obecnej poszukuje kandydata na stanowisko:
    GŁÓWNY AUTOMATYK

    Miejsce pracy: Lidzbark Warmiński woj. warmińsko-mazurskie

    Oczekiwania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne – elektrotechnika, automatyka, elektronika;
    • Umiejętność czytania schematów elektrycznych;
    • Znajomość sterowników PLC;
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - mile widziane;
    • Umiejętność analitycznego myślenia;
    • Umiejętność pracy pod presją czasu;
    • Umiejętność kierowania zespołem ludzi;
    • Bardzo dobra organizacja pracy własnej;
    • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych obowiązków;
    • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole;
    • Znajomość oprogramowania Step7,WinCC, SEE Electrical – mile widziane;
    • Podstawowa wiedza o sieciach przemysłowych Profibus, Profinet, Ethernet – mile widziane;

    Obowiązki:

    • Usuwanie awarii i usterek technicznych;
    • Szkolenie automatyków zmianowych;
    • Nadzór nad dokumentacją techniczną;
    • Wdrażanie usprawnień i modyfikacji;

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
    • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i kompetencji;
    • Możliwość zdobycia nowego doświadczenia w firmie produkcyjnej;
    • Otwartość pracodawcy na pomysły i nowe rozwiązania
    • Nagrody pieniężne za wdrożone pomysły
    • Świadczenia z funduszu socjalnego (m.in. pożyczki, bilety na mecze i spektakle, wycieczki, pikniki)
    • Możliwość dojazdu busem na trasie Olsztyn - Lidzbark Warmiński

    Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie swojej aplikacji na adres:

    POLMLEK Sp. z o.o. Zakład Mleczarski
    ul. Topolowa 1 11-100 Lidzbark Warmiński
    KADRY
    lub za pomocą przycisku.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.