Ta oferta pracy jest nieaktualna od 133 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Główny automatyk

  • Olesno, opolskie
  • Specjalista
  • 03.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Zakład Produkcji Spożywczej Jamar sp.j.– producent przetworów owocowo-warzywnych, działający w branży od 20 lat w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Olesno

    Zadania:

    • współpraca z przedstawicielami produkcji w zakresie modyfikacji, napraw i innych interwencji dotyczących sprawności i wydajności maszyn
    • utrzymanie w stałej sprawności układów automatyki
    • wykonywanie przeglądów maszyn i urządzeń zgodnie z harmonogramem przeglądów
    • prowadzenie dokumentacji związanej z dokonywanymi naprawami i przeglądami
    • montaż i demontaż instalacji  elektrycznej oraz urządzeń elektrycznych i kontrola ich pracy
    • obsługa rozdzielni elektrycznych
    • rozruch techniczny urządzeń

    Wymagania:

    • gotowość do pracy w systemie zmianowym
    • mile widziana praktyczna znajomość systemów automatyki, systemów SCADA WINCC ADVANCED
    • umiejętność programowania oraz diagnostyki sterowników PLC
    • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
    • umiejętność czytania i tworzenia dokumentacji technicznej
    • znajomość języka angielskiego (mile widziane)
    • uprawnienia na dozór i eksploatację urządzeń elektroenergetycznych, energetycznych
    • aktualne uprawnienia elektryczne SEP do 1kV
    • znajomość układów hydrauliki, pneumatyki i mechaniki
    • umiejętność diagnostyki oraz przeprowadzania napraw urządzeń i instalacji elektrycznych
      oraz automatyki przemysłowej
    • wykształcenie średnie techniczne lub wyższe - preferowane specjalizacje to elektrotechnika, elektronika, automatyka

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z możliwością uzyskania dodatkowych premii
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • pakiet benefitów pozapłacowych
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

    Oferty prosimy kierować na adres za pomocą przycisku do aplikowania.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

    bottom