Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główny Badacz - Specjalista B+R ds. syntezy

QNA Technology sp. z o. o.

  • Opole

    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • synteza chemiczna koloidalnych półprzewodnikowych kropek kwantowych

  • objęcie odpowiedzialność za rozwój metod i procedur syntezy w zakresie wzrostu płaszcza nieorganicznego na półprzewodnikowych kropkach kwantowych

  • optymalizacja właściwości fizykochemicznych produktu poreakcyjnego

  • udział w analizie właściwości fizykochemicznych, w tym w przygotowaniu protokołów pomiarowych i analizie danych np. dla ICP-OES

  • współpraca z działem rozwoju produktu oraz skalowania procesu syntezy, w tym współpraca z działem opracowującym linie pilotażową syntezy

  • wyznaczenie czasu i sposobu osiągnięcia kamieni milowych projektu w zakresie powierzonych zadań

  • przygotowywanie okresowych raportów

  • współpraca z międzynarodowymi i krajowymi partnerami biznesowymi oraz naukowymi

  • śledzenie światowych trendów naukowych i technologicznych

  • obecność na międzynarodowych konferencjach i targach branżowych, w tym prezentowanie wybranych wyników zespołu na międzynarodowych wydarzeniach branżowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe: chemia, inżynieria chemiczna inżynieria materiałowa lub pokrewne

  • Doktorat w dziedzinie zbliżonej do zakresu prac na ogłaszanym stanowisku

  • Doświadczenie w prowadzeniu prac B+R w zakresie syntezy nanomateriałów koloidalnych, w szczególności półprzewodnikowych kropek kwantowych,

  • Autorstwo w publikacjach naukowych lub patentach/zgłoszeniach patentowych

  • Udokumentowany udział w projektach B+R oraz produkcyjnych z określonymi terminami i zadaniami (praca na deadliny)

  • Udział w sporządzaniu raportów z prowadzonych prac

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Ukierunkowanie na praktyczny wymiar prowadzonych prac, z uwzględnieniem terminowości i osiągania zamierzonych celów

  • Gotowość do ścisłej współpracy z innymi zespołami B+R w firmie

  • Chęć ciągłego poszerzania swojej wiedzy

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy badawczo-rozwojowej w zakresie: synteza nanomateriałów w reaktorach przepływowych; optymalizacja i skalowanie procesu syntez nanomateriałów; wzrost płaszcza nieorganicznego na rdzeniach półprzewodnikowych

  • Międzynarodowe doświadczenie w działach transferu technologii, działach przygotowania i wdrażania produkcji (jednostki naukowe lub przedsiębiorstwa)

To oferujemy

  • Umowa o pracę (w okresie początkowym umowa na czas określony, a następnie umowa na czas nieokreślony)

  • Elastyczne godziny pracy

  • Praca nad wyjątkowym projektem o globalnym potencjale

  • Bardzo dynamiczne i interesujące środowisko pracy

  • Współpraca ze świetnym zespołem naukowców i ekspertów w swoich dziedzinach

  • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń, i przede wszystkim możliwość stworzenia swojego własnego miejsca pracy i zaplanowania własnej ścieżki rozwoju

  • Płaska struktura i bardzo przyjazne środowisko pracy, klimat start-up’u technologicznego

  • Wynagrodzenie zasadnicze na dobrym europejskim poziomie

  • Pracę hybrydową: zdalną / stanowisko pracy w biurze wyposażone w komputer stacjonarny oraz inne narzędzia niezbędne do pracy

  • Miejsce pracy: Wrocław, Wrocławski Park Technologiczny (WPT)

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczne godziny pracy

Beneficjent, QNA Technology, zajmuje się projektowaniem, syntezą oraz modyfikacją powierzchni nanomateriałów. Nasze produkty oferujemy przede wszystkim producentom podzespołów i urządzeń optoelektronicznych (wyświetlacze, diody) i fotowoltaicznych, a także producentom sensorów, tuszy zabezpieczających czy też znaczników wykorzystywanych w szeroko pojętych badaniach biologicznych. Bardzo wysoka jakość produktów jest ważnym wyróżnikiem naszej firmy na międzynarodowym rynku.

Aby dowiedzieć się więcej o firmie zapraszamy na naszą stronę:

Przewiń do profilu firmy

Opis projektu

QNA Technology realizuje projekt pn.: „Innowacyjna technologia syntezy kropek kwantowych PureBlue.dot o ograniczonej toksyczności przeznaczonych do wysokiej jakości źródeł światła niebieskiego”, w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020,

Priorytet I: Wsparcie prowadzenia prac B+R przez przedsiębiorstwa

Działanie 1.1: Projekty B+R przedsiębiorstw

Poddziałanie 1.1.1: Badania przemysłowe i prace rozwojowe realizowane przez przedsiębiorstwa

Nr umowy o dofinansowanie: POIR.01.01.01-00-1698/20-00.

Aplikowanie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.