Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główny Developer IT w Wydziale Rozwoju Systemów Wsparcia (DSW1-1)

CENTRUM INFORMATYKI RESORTU FINANSÓW

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie efektywnych rozwiązań programistycznych

  • Wytwarzanie i modyfikacja kodu systemu wraz z komentarzem

  • Prezentacja/raportowanie projektów, statusu i efektów własnych prac

  • Wykonywanie wzajemnego przeglądu kodu w ramach zespołu

  • Tworzenie narzędzi na potrzeby pracy zespołu (skrypty, programy)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie: Wyższe techniczne

  • Min. trzy lata doświadczenia w tworzeniu lub współtworzeniu autorskiego systemu IT/aplikacji webowej w technologii C#, ASP.Net lub Visual Basic. Inne (np. wiedza, uprawnienia, kompetencje):

  • Bardzo dobra znajomość C#, ASP.Net lub Visual Basic

  • Bardzo dobra znajomość zagadnień projektowania i wytwarzania aplikacji webowych

  • Doświadczenie w długofalowym budowaniu i rozwijaniu rozwiązania

  • Umiejętność wypracowania z zespołem MVP rozwiązań oraz zwinnej ścieżki ich rozwoju

  • Proaktywność i zorientowanie na realizację założonych celów

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • Wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne

  • Wysoka gotowość do podnoszenia własnych kompetencji

  • Wysoka gotowość do działania pod znaczną presją czasu

  • Doświadczenie w pracy z zespołem jako autor, architekt, senior developer

  • Praktyczna znajomość technik i procesów wytwarzania oprogramowania na

  • Każdym z jego etapów w metodykach tradycyjnych i zwinnych

  • Znajomość MS SQL Server

  • Praktyczna znajomość, narzędzi do współpracy zespołowej, np.: VSTS

  • (Microsoft Visual Studio Team Services), Jira, GitLab znajomość technologii i środowisk bazodanowych

  • Wiedza z zakresu technologii sieciowych

  • Wiedza z zakresu zarządzania serwerami

  • Doświadczenie w zakresie usług i rozwiązań kadrowo-płacowych

  • Znajomość języka angielskiego – korzystanie z dokumentacji i źródeł

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę

  • możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego

  • pracę w środowisku nowoczesnych technologii IT

  • możliwość udziału w kluczowych projektach

  • niezbędne narzędzia pracy

  • świadczenia socjalne z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

  • dofinansowanie do karty sportowej

  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

  • praca zdalna/praca hybrydowa

Wymagane dokumenty i oświadczenia

Curriculum Vitae

W CV należy w sposób jednoznaczny wskazać czas trwania wymaganego doświadczenia zawodowego (mile widziane wskazanie dnia, miesiąca i roku rozpoczęcia oraz zakończenia danego okresu) wraz z wyszczególnieniem ogólnych czynności lub zadań.

Jedno z dwóch oświadczeń:

oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy w celu wykorzystania ich w bieżącym naborze.

lub w przypadku chęci uczestnictwa również w kolejnych naborach prowadzonych przez CIRF:

oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy w celu wykorzystania ich w bieżącym naborze, innych trwających naborach oraz w przyszłych naborach prowadzonych przez CIRF do czasu odwołania przeze mnie zgody, nie dłużej jednak niż przez okres 3 lat od dnia wpływu oferty do CIRF.

Powyższe oświadczenie może być zawarte (skopiowane) w CV.

CV i składane oświadczenie powinny być opatrzone podpisem.

Zatrudniona osoba zostanie poddana postępowaniu sprawdzającemu zgodnie z ustawą z dnia 5 sierpnia 2010 r. o ochronie informacji niejawnych (tj. Dz. U. z 2019 poz. 742 z późn. zm.).

Miejsce składania dokumentów: [email protected]

W tytule wiadomości należy wpisać „Imię_Nazwisko_Numer ogłoszenia”

Skontaktujemy się z kandydatami, których aplikacja zostanie uwzględniona w prowadzonym przez CIRF procesie rekrutacyjnym. Oferty nadesłane w odpowiedzi na bieżący nabór będą rozpatrywane łącznie z ofertami kandydatów zgromadzonymi w bazie ofert prowadzonej przez CIRF.

Informacja o wymogu podania danych:

Podanie przez Państwa danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Państwa innych danych jest dobrowolne.

CIRF jest pracodawcą równych szans i wszystkie aplikacje są rozważane z równą uwagą bez względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, narodowość, przekonania polityczne, przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientację seksualną czy też jakąkolwiek inną cechę prawnie chronioną.

O nas

Centrum Informatyki Resortu Finansów, państwowa jednostka budżetowa zapewniająca usługi centralnej infrastruktury teleinformatycznej dla resortu finansów, poszukuje kandydata do pracy

na stanowisko Główny Developer IT

w Wydziale Rozwoju Systemów Wsparcia (DSW1-1)

Miejsce świadczenia pracy:

Kraków / praca zdalna