Główny Energetyk

Tarczyński S.A.

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ważna jeszcze 19 dni
    do: 19 gru 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert

Twój zakres obowiązków

  • organizacja technicznie prawidłowej eksploatacji i terminowej naprawy urządzeń oraz systemów energetycznej, środowiskowej

  • odpowiedzialność za nieprzerwane dostawy energii elektrycznej, pary, gazu, wody i innych rodzajów energii

  • kontrola nad racjonalnym wykorzystaniem zasobów energetycznych w przedsiębiorstwie

  • nadzór nad planowaniem pracy elektrowni i gospodarstw rolnych

  • opracowywanie harmonogramów remontów urządzeń i sieci elektroenergetycznych

  • czynny udział w opracowywaniu planów przyszłego rozwoju energetyki, planów zwiększenia efektywności produkcji, w przygotowaniu pozycji przebudowy

  • wprowadzanie środków kompleksowej mechanizacji i automatyzacji

  • opracowywanie środków mających na celu poprawę efektywności wykorzystania zasobów paliwowo-energetycznych

  • dbanie o niezawodność i wydajność pracy elektrowni

  • rozliczanie dyspozycyjności i ruchu urządzeń energetycznych

  • zawieranie umów z organizacjami zewnętrznymi na zaopatrzenie przedsiębiorstwa w energii elektryczną, parę, wodę i inne rodzaje energii oraz kontroluje ich realizację

  • udział projektach inwestycyjnych

  • współpraca z dostawcami energii

  • rozwiązywanie problemów związanych z zasilaniem na terenie całego zakładu

  • merytoryczne wsparcie działu UR

  • analizowanie i rozwiązywanie problemów związanych z sieciami i instalacjami energetyczny

Nasze wymagania

  • wykształcenia wyższego technicznego (np. elektryczne, energetyczne lub pokrewne)

  • doświadczenia w pracy z instalacjami elektrycznymi w zakładzie produkcyjnym minimum 5 lat w tym na sieciach SN

  • uprawnienia do obsługi sieci SN na stanowiskach eksploatacji i dozoru

  • dyspozycyjności, zaangażowania i odpowiedzialność

  • wiedzy technicznej dotycząca systemów ogrzewania, oświetlenia, sprężonego powietrza, ciepła technologicznego

  • znajomość programów projektowania systemów elektrycznych, sterowników przemysłowych, instalacji grzewczych i chłodniczych, nowoczesnych rozwiązań w zakresie elektryki/energetyki

  • doświadczenia w serwisowaniu urządzeń grzewczych i/lub chłodniczych

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bony towarowe

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • bezpłatne posiłki dla pracowników

Jesteśmy innowacyjnym producentem wysokiej jakości wędlin, parówek i przekąsek białkowych, a także najpopularniejszą wśród konsumentów marką kabanosów w Polsce, z ponad 78% udziałem rynkowym w tej kategorii.

Nasze produkty eksportowane są obecnie do 30 krajów świata na 3 kontynentach, w tym m.in. USA, Niemiec, Wielkiej Brytanii, czy Azji.

Od ponad 30 lat realizujemy misję naszej rodzinnej firmy, którą jest inspirowanie do mądrego odżywiania, żeby zmieniać życie na lepsze, w myśl idei

– JESZ LEPIEJ, ŻYJESZ LEPIEJ.

Miejsce pracy: Ujeździec Mały (pow. trzebnicki)

Przewiń do profilu firmy