Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główny energetyk

COM40 Sp. z o. o. Sp. K.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ważna jeszcze 19 dni
    do: 09 lip 2021
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad instalacją: elektryczną niskiego i średniego napięcia, zasilania awaryjnego (agregaty prądotwórcze, UPSy), gazową, wentylacyjną, klimatyzacyjną, tryskaczową, oddymiania, sanitarną, sprężonego powietrza

  • Realizacja i kierowanie projektami energetycznymi

  • Prowadzenie dokumentacji technicznej instalacji zakładowych

  • Prowadzenie analizy funkcjonowania instalacji i urządzeń energetycznych

  • Działania zmierzające do utrzymania i poprawy procesów energetycznych

  • Opracowywanie raportów i sprawozdań z prowadzonych inwestycji

  • Organizacja i nadzór prac podwykonawców

  • Negocjacje cenowe oraz kontakt z dostawcami

  • Opracowywanie Planów Oszczędności Energii na kolejne lata.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Energetyka/Głównego Energetyka w firmie produkcyjnej

  • Uprawnienia SEP pow. 1kw. E i D,

  • Umiejętność czytania i analizy rysunków technicznych

  • Prawo jazdy kat. B

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

  • Gotowość do pracy w pełnym wymiarze czasu pracy w siedzibie firmy w Ociążu (pow. ostrowski, woj.wielkopolskie)

Mile widziane

  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacji elektrycznej i elektroenergetycznej

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • wypłata na czas

  • konkurencyjne wynagrodzenie

  • pakiet prywatnej opieki medycznej LUX MED

  • pakiet ubezpieczeń

  • dofinansowanie do karty Multisport

  • kursy językowe

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

COM40 Sp. z o. o. Sp. K.

Jesteśmy częścią Grupy Firm Com40. Projektujemy i produkujemy, dostarczając klientom poprzez nasze wyroby wygodę i komfort , meble tapicerowane, materace, a także najwyższej jakości komponenty przeznaczone do ich wytwarzania. Idea nieustannego rozwoju i dbałości o jakość procesów przyświeca nam od lat. Wierzymy, że to właśnie ROZWÓJ jest gwarancją sukcesu grupy naszych firm.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje