Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główny/Główna- Księgowy

EURO-EKOL MYJNIE BEZDOTYKOWE sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych spółki zgodnie z UoR i przepisami podatkowymi,

  • księgowanie i ewidencja dokumentów (faktur zakupu, sprzedaży, kosztów, środków trwałych, amortyzacji, RMK),

  • terminowe sporządzanie deklaracji PIT, CIT, VAT, JPK i innych zgodnie z obowiązującymi przepisami,

  • bieżąca weryfikacja sald i zapisów na kontach, rozrachunków z kontrahentami

  • sporządzanie sprawozdań finansowych zgodnie z UoR,

  • przygotowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby zarządu, banków oraz instytucji zewnętrznych,

  • bieżące monitorowanie i wdrażanie zmian w zakresie przepisów podatkowych, współpraca z doradcami podatkowymi,

  • współpraca z podmiotami zewnętrznymi, w tym między innymi audytorami, US, ZUS, GUS, PFRON,

  • udział w sporządzaniu i opiniowaniu regulacji wewnętrznych Spółki.

  • wykonywanie przelewów bankowych

  • zarządzanie zespołem księgowym

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,

  • minimum 5-letnie doświadczenie na stanowisku samodzielnego księgowego

  • lub3-letnie doświadczenie na stanowisku głównego księgowego

  • praktyczna znajomość UoR i przepisów podatkowych,

  • biegła obsługa pakietu MS Office,

  • bardzo dobra organizacja pracy, terminowość, odpowiedzialność za powierzone zadania

  • mile widziana znajomość programu Optima

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełny etat

  • pracę od poniedziałku do piątku w godz. 8 - 16

  • pakiet benefitów: ubezpieczeniowy, medyczny i sportowy

Producent innowacyjnych myjni bezdotykowych poszukuje pracownika na stanowisko: Główny/Główna- Księgowy.

Przewiń do profilu firmy