Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główny Informatyk / Specjalista ds. Informatyki

KOBYLARNIA S.A.O firmie

  • Kobylarnia (pow. bydgoski), kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
KOBYLARNIA S.A.

Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:
Miejsce pracy: KOBYLARNIA S.A.
Region: województwo kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:

  • Kierowanie obsługą informatyczną organizacji
  • Obsługa informatyczna procesów firmy budowlanej
  • Gospodarowanie i nadzór nad zasobami informatycznymi i telekomunikacyjnymi firmy
  • Zarządzanie dostępem do sieci Internet
  • Nadzór nad funkcjonowaniem lokalnych sieci komputerowych firmy
  • Planowanie, realizacja zakupów i zarządzanie informatycznymi zasobami sprzętowymi firmy
  • Zakupy, konfiguracja i utrzymanie oprogramowania serwerowego i desktopowego
  • Tworzenie i prowadzenie polityki dysponowania licencjami oprogramowania
  • Obsługa pozostałych aktywności informatycznych w zakresie funkcjonowania firmy

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowany kierunek: Informatyka
  • minimum 5 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość zagadnień sprzętowych i systemowych budowy sieci LAN
  • umiejętność zarządzania przewodowymi i bezprzewodowymi sieciami komputerowymi LAN
  • umiejętność konfiguracji systemów operacyjnych serwerów danych i aplikacji serwerowych
  • znajomość zasad konfiguracji baz danych
  • umiejętność programowania w jednym ze środowisk: Java, Visual Studio, Joomla, itp.
  • Znajomość zasad funkcjonowania systemów elektronicznego gromadzenia i obiegu dokumentów
  • Znajomość narzędzi analizy danych
  • prawo jazdy kat. B, samodzielność, odpowiedzialność, zaangażowanie

Mile widziane:

  • znajomość języka angielskiego
  • umiejętność budowy i oprogramowania systemów gromadzenia i analizy danych z przetworników pomiarowych
  • znajomość systemu SAP ERP

Oferujemy:

  • stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz niezbędne narzędzia pracy
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane ofertą pracy i spełniające kryteria określone w wymaganiach prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (CV) z adnotacją w tytule: Główny Informatyk - wraz z następującą klauzulą:
Zgodnie z art.6Rozporządzenie parlamentu Europejskiego i Rady (UE)2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE(ogólne rozporządzenie o ochronie danych , RODO ) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przekazanym formularzu (CV) w celach niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji przez KOBYLARNIA S.A.

Ogłoszenie archiwalne