Główny Inżynier ds. Systemów Sterowania i AKPIA Elektrociepłowni

Veolia Energia PolskaO firmie

Veolia Energia Polska

Puławska 2

Warszawa

VEOLIA ENERGIA POLSKA

poszukuje kandydatów na stanowisko:

GŁÓWNY INŻYNIER DS. SYSTEMÓW STEROWANIA I AKPIA ELEKTROCIEPŁOWNI

ZADANIA:

  • Opracowanie i nadzór nad strategią inwestycyjną i remontową w zakresie przemysłowych systemów informatycznych OT oraz instalacji AKPiA.
  • Opiniowanie i weryfikacja branżowych planów inwestycyjnych i remontowych.
  • Zarządzanie „dużymi” projektami remontowymi / inwestycyjnymi do podpisania umowy w zakresie: koordynacji przygotowania SWZ, wyboru optymalnej technologii, zakresu prac i dostaw zgodnych ze standardami Grupy, prowadzenia negocjacji technicznych z oferentami.
  • Standaryzacja rozwiązań technicznych, koordynacja ich wprowadzania.
  • Organizacja kapitalizacji doświadczeń z dużych projektów remontowych i inwestycyjnych
  • Opracowuje metodologii zarządzania majątkiem w przedmiotowym obszarze.
  • Wsparcie merytoryczne w projektach rozwojowych Grupy (due dilligence).

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe techniczne o specjalności elektronika, automatyka przemysłowa lub informatyka.
  • Doświadczenie zawodowe w zakresie eksploatacji i utrzymania lub realizacji projektów inwestycyjnych w zakresie systemów OT (DCS) i automatyki w energetyce minimum 5 lat.
  • Znajomość budowy i działania urządzeń i instalacji energetycznych.
  • Znajomość procesu produkcji energii elektrycznej i cieplnej.
  • Znajomość nowoczesnych technologii używanej w branży energetycznej.
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikowanie się w mowie i piśmie w tematach zawodowych

OFERUJEMY:

  • Możliwość wpływu na kształt strategii zarządzania majątkiem w Grupie Veolia
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie z branży energetycznej, której bliskie jest dbanie o zasoby naturalne świata
  • Szkolenia podwyższające kwalifikacje i zapewniające ciągły rozwój zawodowy
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń pracowniczych, w tym ubezpieczenie NNW, opiekę medyczną oraz dofinansowanie do karty Multisport
Jeśli ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj i prześlij nam swoje CV

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy