Logo Pracuj.pl

Główny Inżynier

POLREGIO sp. z o.o.O firmie

  • Kielce
    Kielce, świętokrzyskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • weryfikacja dokumentacji opisowy i technicznej dla pojazdów eksploatowanych przez Zakład, tj. Dokumentacji Systemu Utrzymania, Dokumentacji Techniczno-Ruchowej, Warunków Technicznych Odbioru,
  • przeprowadzanie oceny znaczenia zmiany, zgodnie z rozporządzeniem wykonawczym Komisji (UE) nr 402/2013 z dnia 30 kwietnia 2013 r.,
  • weryfikacja, analiza oraz proponowanie wprowadzania zmian do Dokumentacji Systemu Utrzymania pojazdów kolejowych, weryfikacja i analiza dokumentacji utrzymaniowej pojazdów kotkowych,
  • opracowywanie i doskonalenie procesów technologicznych utrzymania pojazdów kolejowych,
  • przygotowywanie opisu przedmiotu zamówienia dla naprawy, modernizacji i zakupów pojazdów kolejowych,
  • przygotowywanie przedmiotu zamówienia dla zakupu i naprawy części i podzespołów do pojazdów kolejowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie politechniczne,
  • co najmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, w tym co najmniej 1 rok stażu pracy związanego z dokumentacją pojazdów kolejowych,
  • znajomość uregulowań prawa UE w zakresie utrzymania pojazdów kolejowych, Ustawy o transporcie kolejowym i rozporządzeń wykonawczych,
  • znajomość pakietu MS Office na poziomie co najmniej średniozaawansowanym,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej, w tym rysunków i schematów,
  • duża samodzielność w działaniu oraz bardzo dobrej organizacji pracy,
  • otwartość na stały rozwój i realizację celów,
  • umiejętność szybkiego uczenia się i pracy w zespole.

To oferujemy

  • zniżki na przejazdy kolejowe
  • dzień wolny w Święto Kolejarza
  • świadczenia świąteczne
  • ubezpieczenie medyczne

Główny Inżynier, Kielce