Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Główny Inżynier Utrzymania Ruchu (Nowa Fabryka)

SALES HR

10 00012 000 brutto / mies.
  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Naszym klientem jest szwajcarska firma produkcyjna, działająca na całym świecie, planująca zwiększyć produkcję i otworzyć nową fabrykę w małopolsce w 2023 roku.

Twój zakres obowiązków

Faza 1 : inwestycyjna

• Przygotowanie infrastruktury w docelowej lokalizacji dla nowych maszyn i linii produkcyjnej

• Udział w planowaniu i przeprowadzeniu transferu produkcji + uruchomienie nowych maszyn

Faza 2: uruchomienie i nadzór:

• Optymalizacja procesów prewencyjnego utrzymania ruchu

• Koordynacja zespołu mechaników

• Nadzór nad urządzeniami i infrastrukturą budynku przy udziale zewnętrznych firm

• Rozwiązywanie problemów technicznych w sytuacjach awaryjnych

• Planowanie konserwacji, przeglądów i remontów maszyn i urządzeń;

• Współpraca z dostawcami w czasie uruchamiania i odbioru maszyn i urządzeń

• Inicjowanie usprawnień procesu produkcji, udział w realizacji projektów inwestycyjnych i modernizacyjnych

• Planowanie zakupu części zamiennych

• Zarządzanie dokumentacją techniczną

• Szkolenie pracowników w zakresie diagnostyki i naprawy maszyn i urządzeń

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie techniczne (wyższe) – preferowane w kierunkach automatyka, budowa maszyn

  • Minimum 2-3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Języka angielski w stopniu komunikatywnym B2

  • Samodzielność i zaangażowanie

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Zdolność podejmowania decyzji

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Prawo jazdy

Pracodawca oferuje

  • Konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe : 10 000 - 12 000 PLN brutto w oparciu o umowę o pracę

  • Stabilne warunki zatrudnienia w międzynarodowej organizacji istniejącej blisko sto lat :) na rynku światowym

  • Niezbędne narzędzia pracy - samochód służbowy do rozważenia jeśli będzie potrzebny

  • Spory pakiet benefitów : opieka medyczna, pakiet sportowy, fundusz socjalny

  • Bezpośrednie raportowanie do General Managera w PL

  • Możliwość rozwoju

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy