Ta oferta pracy jest nieaktualna od 218 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Główny Kasjer

  • Kownaty (pow. sulęciński), lubuskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-05-17

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Czy chciałbyś aby dzięki Tobie na twarzach dzieci pojawiał się uśmiech? Czy chciałbyś zostać częścią wspaniałych rodzinnych wspomnień, które pozostaną z naszymi klientami na wiele lat? Jeżeli tak, to szukamy właśnie Ciebie! Oferujemy stanowisko pełne wyzwań, odpowiedzialnych zadań i inspiracji do ciągłego rozwoju. Zapraszamy do bycia częścią tak niepowtarzalnego i wyjątkowego projektu jakim jest nasz Park.

    Holiday Park Kownaty to nowopowstający kompleks turystyczny. Pierwsza faza obejmuje zadaszony, całoroczny park tematyczny Majaland. Jest to pierwszy w Polsce park rozrywki dedykowany rodzinom z małymi dziećmi, w którym będą mogli oni przenieść się do bajkowego świata Pszczółki Mai, a także odwiedzić krainy Heidi oraz Wikinga Vica. Kolejne etapy przewidują budowę parku wodnego, sportowego, kolejnych parków rozrywki a także hotelu, bungalowów oraz centrum konferencyjnego

    Dołącz do naszego wyjątkowego projektu na stanowisku:

    Miejsce pracy: Kownaty (pow. sulęciński)

    Opis stanowiska:

    • przeglądanie, korygowanie i zarządzanie rachunkami pieniężnymi,
    • zestawienie statystyk dotyczących różnic spotowych,
    • codzienne rozliczenie kas wejściowych, w tym kart kredytowych, czeków, rachunków, gotówki i kuponów na skrzynki odbiorcze i kasę biletową,
    • przetwarzanie dziennych dochodów i raportowanie do menedżerów parku,
    • sprawdzanie i fakturowanie bonów pieniężnych,
    • przygotowanie i realizacja przekazania pieniędzy do służb bezpieczeństwa,
    • fakturowanie w kasie,
    • odpowiedzialność za bezpieczne zarządzanie pieniędzmi,
    • raporty zarządcze,
    • kontrola faktur przychodzących specyficznych dla parku,
    • tworzenie statystyk dotyczących odwiedzin w parku,

    Wymagania:

    • doświadczenie na podobnym stanowisku,
    • doskonała organizacja pracy,
    • energiczna i przyjazna osobowość,
    • kreatywność i elastyczność w pracy,
    • sumienność i zaangażowanie w wykonywaniu obowiązków,
    • zdolności analitycznego myślenia,
    • znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (warunek konieczny)
    • gotowość do pracy w weekendy i Święta,

    Jesteś osobą:

    • która dobrze czuje się w pracy w zespole,
    • której nie brakuje entuzjazmu i pozytywnej energii,
    • która z pasją podchodzi do pracy z ludźmi,
    • która jest gotowa do pracy również popołudniami i w weekendy,
    • która jest sumienna i odpowiedzialna,

    Zależy nam:

    • abyś został z nami na dłużej – wybierz najlepszą dla Ciebie formę współpracy,
    • abyś czuł się dobrze w miejscu pracy –mamy fantastycznych managerów, którzy tworzą niepowtarzalną atmosferę pracy,
    • abyś miał dostęp do informacji na temat swojej pracy – realizujemy politykę udzielania informacji zwrotnych i dbamy o komunikację między pracownikami a kadrą managerską, która wobec pracowników ma serce na dłoni,
    • abyś wiedział, że zawsze zostaniesz wysłuchany, a gdy pojawi się problem, wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie,
    • abyś poczuł specyfikę biznesu, który wyróżnia nas na tle regionu – jesteśmy z ludźmi i dla ludzi, nasza praca wywołuje uśmiech na twarzach dorosłych i dzieci,

    Oferujemy:

    • perspektywę rozwoju zawodowego w wyjątkowym projekcie,
    • możliwość zdobycia nietuzinkowego doświadczenia oraz szkolenia za granicą,
    • pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • nowoczesne warunki i niezbędne narzędzia pracy,
    • atrakcyjne benefity pozapłacowe,
    • przyjazną, nieformalną atmosferę pracy
    Jesteśmy pracodawcą realizującym politykę równych szans.