Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główny Konstruktor / Konstruktor

BISON SA

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • Szukamy wielu kandydatów

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie i optymalizacja dokumentacji konstrukcyjnej

  • proponowanie nowych rozwiązań konstrukcyjnych

  • współpraca z zespołem w ramach realizacji projektów

Nasze wymagania

  • wykształcenie: wyższe techniczne, preferowane: mechanika i budowa maszyn

  • mile widziane min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku konstruktora/głównego konstruktora

  • znajomość podstaw konstrukcji maszyn

  • znajomość tworzenia procesów technologicznych obróbki skrawaniem

  • znajomość oprogramowania SolidWorks

  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego

  • znajomość języka angielskiego (min. B2)

  • kluczowe umiejętności: kreatywność, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, zadaniowość

To oferujemy

  • stałe stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, wynagrodzenie zależne od kwalifikacji

  • realną możliwość rozwoju zawodowego

  • pakiet socjalny

  • pracę w firmie o długoletniej tradycji i ugruntowanej pozycji na rynku

  • dostęp do unikalnej wiedzy w zakresie nowoczesnych technologii

  • możliwość pracy zdalnej

BISON SA

BISON jest jednym ze światowych liderów produkcji oprzyrządowania do obróbki skrawaniem, w tym: ręcznych i mechanicznych uchwytów tokarskich, imadeł precyzyjnych, maszynowych, szlifierskich oraz przyrządów frezarskich. Wybrane produkty osiągają precyzję nawet 2 mikronów. Te parametry otrzymujemy dzięki zaawansowaniu technologicznemu i kontroli każdego etapu wytwarzania. Wiemy, że twoja precyzja zależy od tego, jak dokładne są twoje narzędzia, dlatego nigdy nie pozostawiamy jakości ich wykonania przypadkowi.

Na terenie naszej białostockiej fabryki o powierzchni 3 hektarów wytwarzamy żeliwo, robimy odlewy, hartujemy i szlifujemy produkty. Każdy z nich, zanim trafi na rynek, jest szczegółowo kontrolowany przez ekspertów BISON.

Nie uznajemy kompromisów w kwestii jakości naszych produktów, stosowanych materiałów i technologii. Nasze wyroby spełniają normy DIN, ISO i ANSI. Wdrożyliśmy certyfikowany system zarządzania jakością ISO 9001.

Nie szukamy tanich rozwiązań – pokładamy zaufanie w sprawdzonych zasobach, wiedzy i umiejętnościach zespołu BISON. 100% naszej produkcji jest wytwarzane na terenie Unii Europejskiej.

Przewiń do profilu firmy